Україна

Цієї зими температура в будинках українців буде на 4 градуси нижчою за норму

Глава НАК Нафтогаз-Україна Юрій Вітренко повідомив, що цієї зими температура в будинках українців буде на чотири градуси нижчою за норму.Температура у квартирах буде на рівні 17-18 градусів за Цельсієм.

Джерело: nv.ua

Вітренко підкреслив, що на українців чекає найхолодніша зима за десятиліття. Опалювальний сезон розпочнеться пізніше та закінчиться раніше.

Юрій Вітренко наголосив, що українцям необхідно приготувати теплий одяг та ковдри, якщо температура на вулиці впаде нижче -10.

Він зазначив, що Україні необхідно близько 10 мільярдів доларів на закупівлю газу. Ситуація може погіршитись, адже більшість українських родовищ газу знаходяться поблизу лінії фронту.

Кабмін доручив до початку опалювального сезону накопичити щонайменше 19 млрд кубометрів газу в українських газосховищах та довести обсяги вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ до 2 млн тонн.

Як повідомлялося, фіксовані тарифи були передбачені меморандумом між урядом, Нафтогазом та місцевою владою, підписаним у вересні 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!