Економіка

Щонайменше 5 мільйонів українців втратили роботу через війну

Заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна повідомила, що щонайменше 5 мільйонів українців, що втратили роботу через війну. Про це вона заявила під час Польсько-українського економічного форуму, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Джерело: censor.net

Тетяна Бережна зазначила, що війна руйнує український ринок праці. Бої тривають там, де було зайнято 10 мільйонів робітників. Щонайменше п’ять мільйонів людей втратили роботу. У боях загинули сотні робітників, а в результаті бойових дій країну покинули вже близько 7 мільйонів осіб. Також значно зріс рівень безробіття.

Тому одним із ключових пріоритетів роботи Уряду зараз є стабілізація та відновлення економіки, розвиток ринку праці та повернення українців додому.

Читайте також:

Тетяна Бережна додала, що в сусідній Польщі наразі за програмою тимчасового захисту перебуває близько 1,5 млн українців.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button