війна

Фокусуватися на підтримці українських біженців за кордоном – плани Уряди України на 2023 рік

У 2023 році український Уряд планує фокусуватися на підтримці співвітчизників за кордоном. Про це повідомила віцепрем’єр Ірина Верещук.

Джерело: Telegram UkraineNow

Під час виступу на Варшавській конференції Ірина Верещук зазначила, що у 2022 році Уряд більше фокусувався на внутрішньо переміщених особах. Однак цього року держава також активно займатиметься проблемами українців за кордоном.

Віцепрем’єр подякувала країнам-партнерам за надання прихистку мільйонам українських біженців під час війни. Вона сподівається, що така підтримка не послабне.

Також Ірина Верещук вважає, що для підтримки співвітчизникам необхідно налаштувати багатосторонню міжурядову координацію та мобілізувати додаткові ресурси міжнародних гуманітарних операторів.

Читайте також:

Водночас українці в інших країнах стикаються з проблемами медичного обслуговування, зазначила віцепрем’єр, і закликала іноземні уряди звернути на це увагу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button