Для життя

Що можуть робити християни під час коронавірусу?

#коронавірус #церква #карантин #інтернет #мудрість #малігрупи
Під час написання цієї статті ми переживаємо кризу у сфері здоров’я, яка викликана коронавірусом (COVID-19), який отримав більше уваги та більшу реакцію, ніж багато хто з нас бачив у своєму житті. Нам не потрібно перераховувати всі скасування та закриття, які ви відчуваєте тому що ви їх відчуваєте. На жаль, сім’ї у всьому світі сумують за втратою близьких людей, і всі ми переживаємо потоп інформації, що постійно змінюється. Отже, що можуть зробити послідовники Ісуса, щоб жити своєю вірою і бути Церквою у своїй громаді під час коронавірусу?

Будьте мудрими 

Бог хоче щоб ми жили мужньо не створюючи хаосу. Тому мийте руки, дотримуйтеся правил гігієни та виконуйте вказівки медичних працівників у вашій громаді, державі та нації. Якщо ви думаєте, що можете захворіти, прийміть запобіжні заходи, пройдіть тестування і знайте, що мінімальні симптоми для вас можуть стати небезпечними та для життя деяких з найбільш вразливих людей. І чи не Ісус часто нагадував нам захищати найуразливіших? Отож, якщо ви перебуваєте або можете захворіти на COVID-19, зробіть усе можливе, щоб любити всіх своїх сусідів, дотримуючись рекомендацій урядового органу охорони здоров’я. Виберіть залишитися вдома, якщо це для вас варіант. Наш старший  пастор, Крейг Грошел, вирішив зробити саме це, коли він пройшов карантин протягом 14 днів після того, як він повернувся з Німеччини. Він це не зробив не тому що  злякався; він зробив це щоб захистити інших. 

Будьте вірними

Зараз не час припиняти віддавати своє серце, час, ресурси та енергію на роботу, яку Бог робить через вашу місцеву церкву. Багато церковпротягом цього часу збільшують зусилля за допомогою служіння в Інтернеті, подібно до того, як ось ця публікація, Біблійних планів у Біблійному додатку YouVersion та партнерства з місцевими організаціями для обслуговування найбільш вразливих груп. Церква не зупиняється, вона працює і запрошує людей бути світлом у цей складний сезон. Ти потрібен нам. Запитайте у місцевої церкви, як ви можете бути найбільш ефективними та корисними у своїй громаді. 

Будьте Церквою

Ми не просто ходимо до церкви, ми є Церквою, і ми існуємо для світу. Бути послідовником Ісуса означає, що ти є частиною тіла Христа. Ми можемо представляти багато різних церков і конфесій, але ми є одним тілом з багатьма різними частинами. Ми плоть і кістки того, що робить Ісус у світі. Це означає, що Ісус має бути з людьми, які сумують, тривожні, хворі, бояться, економічно страждають і турбуються про завтрашній день, нам доведеться переживати свою віру щодня, а не раз на тиждень. Якщо ваша церковна будівля повинна закритися на вихідні, щоб об’єднатися з громадою, щоб зупинити поширення цього вірусу, це не означає, що ваша церква закрита, тому що ви – Церква! Як ви будете Ісусом у своїй громаді кожного дня протягом епідемії?

Ось лише кілька способів, як ви можете бути миром, надією та світлом Христовим у вашій громаді

Майте на увазі свою конкретну ситуацію, яка складається у вашій громаді та дотримуйтесь вказівок місцевих органів охорони здоров’я. 

  • Відмовтеся від бажання накопичити запаси. Будьте готові, але не будьте так готові, що не зможуть жити інші. 
  • Якщо у вас вже є більше запасів, ніж вам потрібно, не соромтеся, просто поділіться з сусідами.
  • Будьте співчутливі до інших. Не просто відмахуйтеся від людей і кажіть їм щоб вони не хвилювалися. Будьте добрим слухачем і покажіть їм причину надії, яку ви маєте.
  • Якщо це можливо там, де ви живете, і ви не відчуваєте жодних ознак хвороби, візьміть і віддайте продукти для літніх людей у ​​вашому районі.
  • Прийміть рішення стати кінцем будь-яких необґрунтованих чуток, які ви почуєте. Натомість поширюйте правдиву інформацію та надію. Ви світло світу
  • Почніть і поділіться цим Біблійним планом щодо подолання тривоги.
  • Пропонуйте помолитися з людьми. Дивно, як часто люди з радістю прийматимуть молитву, і ще неймовірніше спостерігати, як розмова з Богом з іншими може принести стільки спокою.
  • Відкрийте для себе місцеві потреби у своїй громаді через асоціацію сусідства, місцеві школи, міське самоврядування та місцеві некомерційні організації та з’ясуйте, чи є якийсь спосіб як можете допомогти. 
  • Запросіть друзів та сусідів до Церкви онлайн та загляньте в добровольчі програми. 
  • Зв’яжіться з іншими. Нам не потрібно бути фізично присутніми, щоб бути емоційно доступними один для одного. Ми можемо надсилати тексти, Skype, дзвонити, писати листи чи надсилати електронну пошту. Залишайтеся на зв’язку зі своєю малою групою, родиною чи друзями в цифровому вигляді. Діліться молитовними проханнями й моліться одне про одного. 
  • Приєднуйтесь або керуйте Інтернет-групою. Фізична відстань не означає відсутність соціального зв’язку. Ви можете зустрітись в Інтернеті! Якщо у вас немає малої групи, ви можете приєднатись до якоїсь або навіть почати повністю нову онлайн. Якщо ви відвідували групу, подумайте про тимчасові зустрічі в Інтернеті за допомогою рішень для відеоконференцій, таких як ZoomTalkyGoogle Duo, Face Time або будь-яка інша платформа, яка найкраще підійде для вашої малої групи. Ви можете надсилати текстові запитання “Давати відповіді на запитання” один одному в груповому потоці. Ви можете робити плани з друзями в програмі YouVersion Bible. Є безліч способів залишатися на зв’язку цифровим шляхом, навіть якщо фізично ви не можете.

Нарешті, продовжуйте слідувати за Ісусом. Зосередьте свою увагу на Ньому і нехай Він буде вашим спокоєм. Ось що Апостол Павло писав Церкві у непрості часи:
“Ні про що не турбуйтеся. За будь-яких обставин, через молитву прохайте Господа про що потребуєте, та завжди дякуйте Йому за все, що маєте. І мир, який йде від Бога, що вище людського розуміння, буде стерегти серця ваші та думки в Христі Ісусі” (Филип’ян 4: 6-7).

Джерело: finds.life.church

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button