Блог Руслана Кухарчука

Це важливо: Геями не народжуються, ними стають

Шістнадцять років тому – у вересні 2003 року – я і ще буквально дюжина людей вийшли на акцію протесту на Хрещатик проти запланованого тоді першого т.зв. “Гей-параду”. Тоді ми перемогли, вони програли. Але зараз важливіше інше …
В той день один з наших транспарантів говорив: “Геями не народжуються, ними стають”. З тих пір і донині це один з ключових наших гасел. За це нас системно звинувачують в антинаукової брехні.
До теми брехні повернемося пізніше …
Саме ідея про генетичну зумовленість гомосексуальної поведінки лежала в основі всього світового ЛГБТ-движу в останні 30 років дуже активно (і 60 років менш активно). Бо якщо такими народжуються, значить, це категорія прав людини, а значить, це природне право на кшталт кольору шкіри чи інших зовнішніх національних ознак. Звичайно, це завжди було усвідомленою брехнею, багато вчених завжди про це говорили. Але ви продовжували вірити міфам і вікіпедії.
А тепер – про головне … Днями в Science були опубліковані результати дослідження, яке вже всі визнали як головне і наймасштабніше в історії науки щодо природи гомосексуалізму.
Світові видання (в тому числі – ліво-ліберальні) вийшли з категоричними заголовками:

“No single gene associated with being gay” (BBC)
“Scientists quash idea of ​​single ‘gay gene'” (The Guardian)
“Massive Study Finds No Single Genetic Cause of Same-Sex Sexual Behavior” (Scientific American).

Більше про результати дослідження:

Таким чином, вчені остаточно констатують: геями не народжуються, не існує гена, який визначає так звану гомосексуальну орієнтацію людини. Тобто це не вроджена характеристика, а набута. Проте, брехня про зворотне лягла в основу зміни законодавства багатьох країн. Цією брехнею продовжують атакувати уми зміцнілих дорослих і незміцнілих дітей.
Все безумство, яке ми сьогодні бачимо, – результат соціального конструювання з метою унормування патології і/ або ризикованого вибору. Кожен раз, коли зустрічаєтеся з ЛГБТ-повісткою, пам’ятайте: вам брешуть. Брешуть завжди. Там немає науки і біології, там немає природного права і емпіричного фактажу. Зате там є соціальне конструювання та ідеологія. Руйнівна мізантропічна ідеологія, яка покликана спотворити людську сутність.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Руслан Кухарчук

Журналіст, медіа-менеджер, голова Асоціації "Новомедіа". Координатор громадянського руху "Всі разом!" Спікер, тренер. Проводить навчання в Україні і закордоном з таких тем: журналістика, телевиробництво, медіа менеджмент, масова комінукація, громадська діяльність, PR.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!