Домашня » Блог Руслана Кухарчука » Це важливо: Геями не народжуються, ними стають

Це важливо: Геями не народжуються, ними стають

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Шістнадцять років тому – у вересні 2003 року – я і ще буквально дюжина людей вийшли на акцію протесту на Хрещатик проти запланованого тоді першого т.зв. “Гей-параду”. Тоді ми перемогли, вони програли. Але зараз важливіше інше …

В той день один з наших транспарантів говорив: “Геями не народжуються, ними стають”. З тих пір і донині це один з ключових наших гасел. За це нас системно звинувачують в антинаукової брехні.

До теми брехні повернемося пізніше …

Саме ідея про генетичну зумовленість гомосексуальної поведінки лежала в основі всього світового ЛГБТ-движу в останні 30 років дуже активно (і 60 років менш активно). Бо якщо такими народжуються, значить, це категорія прав людини, а значить, це природне право на кшталт кольору шкіри чи інших зовнішніх національних ознак. Звичайно, це завжди було усвідомленою брехнею, багато вчених завжди про це говорили. Але ви продовжували вірити міфам і вікіпедії.

А тепер – про головне … Днями в Science були опубліковані результати дослідження, яке вже всі визнали як головне і наймасштабніше в історії науки щодо природи гомосексуалізму.

Світові видання (в тому числі – ліво-ліберальні) вийшли з категоричними заголовками:

“No single gene associated with being gay” (BBC)
“Scientists quash idea of ​​single ‘gay gene'” (The Guardian)
“Massive Study Finds No Single Genetic Cause of Same-Sex Sexual Behavior” (Scientific American).

Більше про результати дослідження:

Таким чином, вчені остаточно констатують: геями не народжуються, не існує гена, який визначає так звану гомосексуальну орієнтацію людини. Тобто це не вроджена характеристика, а набута. Проте, брехня про зворотне лягла в основу зміни законодавства багатьох країн. Цією брехнею продовжують атакувати уми зміцнілих дорослих і незміцнілих дітей.
Все безумство, яке ми сьогодні бачимо, – результат соціального конструювання з метою унормування патології і/ або ризикованого вибору. Кожен раз, коли зустрічаєтеся з ЛГБТ-повісткою, пам’ятайте: вам брешуть. Брешуть завжди. Там немає науки і біології, там немає природного права і емпіричного фактажу. Зате там є соціальне конструювання та ідеологія. Руйнівна мізантропічна ідеологія, яка покликана спотворити людську сутність.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Новий Кабмін – чого чекати?

Наступна Стаття

Християнській вірі загрожує повне винищення в Буркіна-Фасо

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *