Home»Блог Ренді Маршалла»Малюємо наше листя

Малюємо наше листя

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

На моєму ліжку лежить 6 книг. Усі частково прочитані. І жодна не завершена.
У моєму списку «що потрібно зробити» речі постійно переносяться на наступний день. Я кажу друзям: “Давайте зустрінемось разом та пообідаємо!” Іноді ми це робимо, а частіше ні. Мій календар схожий на гігантську чорнильну пляму — з добрими намірами, але прокладений шляхом через пекло.

Нещодавно хтось запитав мене, чим я займався останні дні. Я сказав: “Я не пам’ятаю, але це зайняло весь мій час”. Мій список як повне води відро, що протікає.

Я стільки разів порушив присягу хлопця-скаута, виконуючи свої завдання. Я думаю, що моя совість щоразу загартовується. По правді кажучи, часом у мене виникає ниюче почуття провини. Але поєднання заперечень і відмовок завжди приходять мені на допомогу. І все-таки іноді о 2 годині ночі, прокручуючи свій день у голові, це мене бентежить. Трохи.

Виконання щоденних завдань (чи насправді вони колись виконуються?) нагадує мені про вислів легендарного тренера Абе Лемонс про біг: “Іноді я відчуваю, що бігаю, але я лягаю на диван і це відчуття проходить”.
Де я завжди веду бій, то це на арені продуктивної праці.

Нещодавно я прочитав невеличку історію, яка дала мені величезну надію. Написана вона одним з моїх улюблених авторів, Дж.Р.Р. Толкіном, “Лист пензля Ніггля” і є дуже захоплююча. Це казка про художника, який доброзичливий і завжди відволікається на сусіда, який постійно просить зробити те, що лінується зробити сам. Ніггль розпочинає свою роботу над своєю картиною і вона переростає у його уяві у величний опус… прекрасний ліс із тихим струмком і величними горами. Полотно неосяжне.

Перфекціоніст Ніггль малює усього один листок посередині. Коли він закінчує малювати цей листок, його надоїдливий сусід просить його вийти в холодну і дощову ніч за ліками. Неохоче він це робить … і захворює пневмонією. Коли він повертається додому і мріє додати ще одного листочка, його відвідує ангел смерті і Ніггль помирає.

Він одразу опиняється в поїзді … сумно, бо його велична картина має лише один намальований листок. Незабаром він прибув в країну, в якій з подивом впізнав власну картину: таку, яку він її уявляв. Блискучий шедевр… набагато більший за все, що передбачалося. Більш глибоке забарвлення, вибухові деталі, його один листочок знайшов свій ідеальний дім.

Я вірю, що це станеться з нами на небесах. Наші незакінчені справи будуть вирішені. Чи може бути, що ті спроби, які ми вважаємо невдалими, будуть здійснені цілком?

Більше про лідерство:

Напевне, найбільша помилка на сьогодні — це НЕ незавершена справа. Жахливіше не намагатися робити нічого.
Звичайно, перший крок найважчий, і страх невдачі завжди присутній. Чи може бути так, що у всіх нас є листок, який потрібно намалювати? І ми значно ближче до шедевра ніж ми думаємо?

Кінець кінцем, на небесах не буде незавершених справ.

Попередня Стаття

Три венеричні хвороби у США досягли історичного максимуму

Наступна Стаття

Туреччина розпочинає військову операцію проти курдів у Сирії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *