Проза

Ісус знає, що ти відчуваєш

Ісус знає, що ти відчуваєш. На роботі «під прицілом»? Ісус знає, що ти відчуваєш. Потрібно зробити більше, ніж в людських силах? Так само було з Ним. Люди беруть від вас більше, ніж дають? Ісус розуміє.
Ти дорогий для Нього. Дорогий настільки, що Він став таким, як ти, щоб ти прийшов до Нього.
Як маленький хлопчик в цій історії, Ісус дивиться на тебе з серцем, повним співчуття. Він знає, що ти – особливий…
Хлопчик увійшов у зоомагазин. Він шукав цуценя. Продавець показав йому на підстилку в ящику. Хлопчик подивився на цуценя. Він взяв кожного з них, подивився і поклав назад.
Через кілька хвилин він підійшов до продавця і сказав: «Я вибрав одного, скільки він коштує?».
Продавець назвав йому ціну, і хлопчик пообіцяв прийти через кілька днів з грошима. «Не запізнися», – сказав продавець, – «таких цуценят швидко розкуповують».
Хлопчик обернувся і посміхнувся: «Я не боюся, – сказав він, – мій буде тут».
Хлопчик пішов працювати – полоти, мити вікна, чистити двори. Він працював старанно й економив гроші. Коли було досить для покупки, він повернувся в магазин.

Він підійшов до каси й простягнув пачку м’ятих купюр. Продавець ретельно розсортував і перерахував гроші. Після цього він посміхнувся хлопчикові й сказав: «Все вірно, синку, можеш взяти свого цуценя».
Хлопчик потягнувся до задньої стінки ящика, дістав худе цуценя і повернувся йти.
Продавець зупинив його.
«Не бери цього цуценя, – заперечив він, – він кульгавий. Він не зможе грати. Він ніколи не буде бігати за тобою. Він не зможе принести палицю. Візьми одного зі здорових».
«Ні, дякую, – відповів хлопчик, – це як раз таке цуценя, якого я шукав».
Коли хлопчик почав тікати, продавець хотів сказати ще щось, але осікся. Раптово він зрозумів. З-під низу штанів хлопчика визирали скоби – скоби для кульгавої ноги.
Чому хлопчикові потрібна була саме ця собака? Тому що він знав, що вона відчувала. І він знав, що вона – особлива.

Автор: Макс Лукадо

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button