Світ

«Голос мучеників-Корея» розпочинає роздачу різдвяних посилок дітям переслідуваних християн

Доставивши цього тижня 100 посилок із продовольчими пайками та Бібліями дітям християн, які живуть в умовах голоду в регіоні Тиграй, що роздирається війною, на півночі Ефіопії, організація «Голос мучеників-Корея» почала роздачу різдвяних посилок 2022 року. За словами представника «Голосу мучеників-Корея» д-ра Хьон Сук Фолі, в рамках проєкту посилки будуть доставлені не пізніше початку 2023 року дітям християн, які страждають за віру, з восьми країн, обраних організацією.

«Минулого року за допомогою наших донорів ми зібрали кошти і роздали понад 1 700 різдвяних посилок, – каже представник Фолі. − Цього року ми пообіцяли збільшити цю цифру більш ніж удвічі й роздати загалом 3 800 посилок дітям християн, які страждають у Китаї, Росії, Україні, Ефіопії, Еритреї, Лаосі, Узбекистані та скрізь, де живуть північнокорейські християни».

«Голос мучеників-Корея» розпочинає роздачу різдвяних посилок дітям переслідуваних християн

За словами представника Фолі, наразі кошти зібрано і відправлено на місця для закупівлі 3 200 різдвяних наборів. Залишилося профінансувати й доставити ще 600 за ціною 65 000 вон за посилку. Збір коштів на проєкт «Різдвяні посилки» проводиться організацією до 31 грудня.

Представник Фолі каже, що вміст кожної посилки закуповують на місці, і його адаптовано до потреб і вподобань місцевих вірян. Набори, які зазвичай містять харчові продукти і предмети гігієни, а також дитячу Біблію або християнську книжку, поширюватимуть відтепер і до початку 2023 року партнери і служителі на передовій, які самі знаходять тих дітей, що можуть отримати посилки в рамках проєкту. Представник Фолі каже, що в деяких країнах невелику кількість посилок роздаватимуть місцеві віряни та служителі під час інформаційно-просвітницьких заходів для невіруючих дітей.

Представник Фолі каже, що проєкт із розповсюдження Різдвяних посилок відрізняється від надання гуманітарної допомоги, що здійснюються великими церквами та міжнародними організаціями. «Ми роздаємо посилки в зонах бойових дій і там, де християн активно переслідують», − каже вона.

«Неможливо заповнити літак або вантажівку припасами, доставити їх у такі місця і просто почати розвантаження». Вона зазначає, що більшу частину коштів для купівлі вмісту для посилок служителям доводиться перевозити вручну. Потім те, що увійде у вміст посилок, потрібно або закупити всередині країни часто таємно, або ввезти, не залучаючи уваги влади. Нарешті, саме поширення часто є повністю підпільною операцією.

«Багато в чому доставити хоча б одну посилку в ці місця видається таким самим дивом, як спуск Санта-Клауса по димоходу, але це ще складніше, небезпечніше і вимагає більше часу, − каже вона. − Роздача посилок вимагає нестандартних підходів, молитви, терпіння й усунення проблем на всьому шляху від Кореї до семи країн, куди ми доставимо посилки цього року».

Але вона каже, що радість дитини переслідуваних християн, яка отримала несподіваний різдвяний подарунок, варта всіх цих зусиль.

«Це країни, де християн обмежують, переслідують або мучать, особливо через їхню віру, − каже вона. − Діти в цих країнах знають, що єдина їхня надія – це Христос. Коли вони отримують посилку від християн з інших країн, вони знають, що, хоча їх можуть ненавидіти в їхньому власному селі, місті чи країні, вони залишаються частиною всесвітнього Тіла Христового, яке не забуло і не забуде про них».

Представник Фолі каже, що отримані цього тижня звіти про роздачу першої сотні посилок у Тиграї, Північна Ефіопія, викликали особливу радість.

«Я і наша команда “Голосу мучеників-Корея” багато розучили в цих селах, у будівлях, яких більше немає через війну, – каже вона. − Ми переломлювали хліб із цими вірянами та їхніми дітьми, які зараз буквально вмирають від голоду. Міжнародні благодійні організації не змогли забезпечити їх необхідним продовольством. Банки там закриті. Інтернет не працює. Дороги перекриті. Дрони вбивають мирних громадян. Але ми молилися, щоб Господь відкрив спосіб доставити харчі та дитячі Біблії вірянам, які просили про це в селах, і Господь напрошував шлях. Отримати там хоча б одну посилку надзвичайно складно, але ми вже роздали сотню, і завдяки щедрості наших жертводавців та милості Господній ми збираємось роздати ще 400 посилок протягом наступного місяця».

Читайте також:

Представник Фолі каже, що аналогічні плани реалізуються і в інших шести країнах, де «Голос мучеників-Корея» перебуває в процесі розподілу запланованих 3 800 різдвяних посилок цього року, якщо дадуть змогу пожертви. «Цього року посилки доставлять у зони бойових дій не тільки в Ефіопії та Еритреї, а й в Україні та Росії. Китай заблокований через COVID. Достукатися до північнокорейців де б то не було завжди складно, а що стосується Лаосу та Узбекистану, то багато християн не до кінця усвідомлюють обмеження, з якими стикаються місцеві віряни. Проте, з кожною з цих груп Господь відкриває для нас дивовижні “підземні двері”. Кожна Різдвяна посилка, яку ми доставляємо, − це справжнє диво».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button