Християнські новини

Президент затвердив стратегію прав людини і релігійної свободи

Національна стратегія про права людини спрямована на об’єднання суспільства довкола розуміння цінності прав і свобод людини, які захищаються на основі принципу рівності та без дискримінації.

Документ затверджений Указом Президента України від 25 серпня 2015 року № 501/2015, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Більше про права людини:

Окрім різних аспектів захисту прав людини Національна стратегія побіжно торкається проблематики свободи віросповідання. Зокрема, з метою забезпечення реалізації права на свободу мирних зібрань та права на свободу об’єднань передбачається “удосконалення процедури державної реєстрації релігійних організацій та погодження мирних зібрань релігійного характеру”.

Інститут релігійної свободи, Київ 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button