Політика

Парламент призначив Дмитра Лубінця на посаду Уповноваженого з прав людини замість Людмили Денісової

Верховна Рада України призначила депутата Дмитра Лубінця від партії «За Майбутнє» Уповноваженим з прав людини замість Людмили Денісової.

Джерело: depo.ua

Парламентарі підтримали кандидатуру Дмитра Лубінця 319 голосами, а до того майже годину було обговорення його кандидатури.

Зазначається, що 31 травня звільнили з посади Уповноваженої з прав людини Людмилу Денісову.

Однак пані ексомбудсмен вважає, що цей механізм порушує Конституцію, закони України та міжнародне право. Людмила Денісова має намір оскаржити у суді звільнення з посади.

Пропонуємо прочитати за посиланням думку журналіста, медіаменеджера, громадського діяча та проповідника Руслана Кухарчука щодо Людмили Денісової та її управління.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button