Україна

Співпраця у галузі 3D медицини: Україна підписала меморандум з американською корпорацією A.D.A.M.

На сайті Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) йдеться, що Україна співпрацюватиме з американською корпорацією A.D.A.M., яка спеціалізується на галузі 3D медицини.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на moz.gov.ua

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з A.D.A.M підписали МОЗ спільно з Львівським територіальним медичним об’єднанням (ЛТМО).

У міністерстві повідомили, що документ дозволить сторонам об’єднати зусилля для розвитку інноваційних технологій в системі охорони здоров’я України, зокрема на базі ЛТМО. Це дасть змогу лікувати військових та цивільних українців, які постраждали внаслідок військової агресії Росії, із залученням інноваційних методів.

Меморандум передбачає розробку, підтримку та втілення проєктів із 3D-друку імплантів кісток та інших частин тіла для подальшого їх використання під час надання допомоги постраждалим внаслідок бойових дій.

МОЗ зазначило, що завдяки також співпраці буде можливість організувати консультації науковців та обмін досвідом між українськими фахівцями та представниками корпорації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button