Новини суспільства

Після війни ветерани та їхні родичі складуть 10 % населення України – Мінветеранів

Кількість ветеранів, членів їхніх сімей та сімей полеглих воїнів, серед громадян України після закінчення російської агресії складатиме 10 %, повідомили у міністерстві у справах ветерані.

Джерело: УП

«До 1 січня 2022 року в Україні налічувалося близько 500 тисяч учасників бойових дій. Прогнозована кількість ветеранів, членів їхніх сімей та сімей полеглих воїнів після перемоги – близько 3 млн (10 % від загальної кількості населення України)».

У міністерстві кажуть, що перелік державних гарантій для ветеранів оновлюватимуть кожні п’ять років, а самі пільги та сервіси будуть сучасними і сприятимуть ветеранському розвитку.

За даними міністерства, уже готовий до запуску «першого дня перемоги» Єдиний державний реєстр ветеранів війни, який увібрав 17 окремих реєстрів державних структур.

Також розроблено електронні посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого та постраждалого учасника Революції гідності.

Читайте також:

Крім того, за новим спрощеним механізмом психологічної допомоги з Мінветеранів безпосередньо законтрактовано 38 закладів, які мають мультидисциплінарні команди.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І от є така надія й сподівання, що – з Божою допомогою – вже в повоєнний час якраз ці 10% населення України (поряд з деякими іншими суспільно-соціальними й громадськими чинниками) і складуть певний основний кістяк. Тобто саме той, який має потужно ініціювати, зумовити й послідовно рухати великі й благодатні перетворення, оновлення й трансформації в нашій незалежній і демократичній державі.
    В т. ч. в культурній, морально-етичній, ДУХОВНІЙ та інших – дуже важливих і воістину доленосних сферах і царинах життя. І саме в тому ключі й контексті, як це передбачено й заповідано в Божому Слові. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button