УкраїнаХристиянські новини

Шмигаль: весілля і церква стали основними причинами поширення COVID-19 на заході України

На заході України серед основних причин поширення коронавірусної інфекції є весілля та релігійні обряди. Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль в ході наради у президента України Володимира Зеленського.

“На заході країни серед основних причин поширення вірусу – весілля та релігійні обряди”, – заявив він.

Шмигаль сказав, що через зростання захворюваності поліція і Державна служба України з надзвичайних ситуацій підсилює контроль за дотриманням карантину. На сьогодні виявлено 114 тисяч порушень при використанні програми “Дій вдома”.

“Має бути комплексний підхід. Люди втомилися від коронавірусу не тільки в Україні, але і по всьому світу. Про це свідчить міжнародний досвід. Протистояння COVID-19 – це співпраця держави і людей, і ми, звичайно, очікуємо розуміння. Як держава ми маємо зробити все від нас залежне, щоб стримати коронавірус”, – додав Володимир Зеленський.

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вже реагувала на закиди Уряду та публічно спростувала звинувачення міністра охорони здоров’я України Максима Степанова у нібито поширенні коронавірусної хвороби COVID-19 у західних областях України через діяльність релігійних громад.

ВРЦіРО відкрита до діалогу з МОЗ заради того, щоби надалі не вживалися узагальнені публічні звинувачення щодо релігійної спільноти, а ризики усувалися шляхом ефективної практичної взаємодії. Релігійні діячі різних конфесій також запевняють, що продовжують молитися за подолання епідемії COVID-19 та за здоров’я лікарів, які перебувають на передовій цієї боротьби. Переконані, що лише у порозумінні та взаємодії українське суспільство здатне ефективно протистояти виклику пандемії.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button