Блог Себастьяна Тегзи

Що ви очікуєте?

Існує така добра християнська традиція щодня промовляти Символ віри «Вірую в єдиного Бога…» В ньому між іншим є таке твердження: «очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку». Чудове нагадування самому собі істинної християнської надії

А що очікуєте ви?

Я очікую, що уникну страждань у цьому житті, коли ж вони приходять, то швидко опускаю руки і розчаровуюсь; а якби я очікував майбутнього воскресіння, то переносив би страждання без нарікання і з більшим смислом.
Я очікую, що діти слухатимуться мене одразу, без зволікання і без заперечень, коли ж вони цього не роблять, я дратуюсь на них; а якби я очікував майбутнього життя, то був би терпеливіший з ними і вони слухали б мене більш радо і охоче.
Я очікую від дружини, що вона любитиме і шануватиме мене, коли ж вона не крутиться навколо мене, я засмучуюсь; а якби я очікував життя у воскресінні, менше б думав про себе і був би більш радісний та великодушний, то й відношення дружини до мене було б сповнене більшої пошани.
Я очікую, що в церкві всі будуть любити мене і добре відноситись до мене, коли ж бачу плітки і осуд, то втрачаю віру; а якби я очікував життя майбутнього віку, то менше б зважав на інших, не віддавав би злом за зло і в церкві було б більше добра.

Я очікую, що люди навколо будуть чесні і справедливі зі мною, коли ж вони поступають грубо, я дистанціююсь від них і закриваюсь у своїй шкарлупі; а якби я очікував воскресіння мертвих, то не був би такий вразливий, більше б любив і менше боявся, тоді у світі ставало б більше світла, а менше темряви.
А що очікуєте ви?
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button