Що ви очікуєте?

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Існує така добра християнська традиція щодня промовляти Символ віри «Вірую в єдиного Бога…» В ньому між іншим є таке твердження: «очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку». Чудове нагадування самому собі істинної християнської надії

А що очікуєте ви?

Я очікую, що уникну страждань у цьому житті, коли ж вони приходять, то швидко опускаю руки і розчаровуюсь; а якби я очікував майбутнього воскресіння, то переносив би страждання без нарікання і з більшим смислом.

Я очікую, що діти слухатимуться мене одразу, без зволікання і без заперечень, коли ж вони цього не роблять, я дратуюсь на них; а якби я очікував майбутнього життя, то був би терпеливіший з ними і вони слухали б мене більш радо і охоче.

Я очікую від дружини, що вона любитиме і шануватиме мене, коли ж вона не крутиться навколо мене, я засмучуюсь; а якби я очікував життя у воскресінні, менше б думав про себе і був би більш радісний та великодушний, то й відношення дружини до мене було б сповнене більшої пошани.

Я очікую, що в церкві всі будуть любити мене і добре відноситись до мене, коли ж бачу плітки і осуд, то втрачаю віру; а якби я очікував життя майбутнього віку, то менше б зважав на інших, не віддавав би злом за зло і в церкві було б більше добра.

Я очікую, що люди навколо будуть чесні і справедливі зі мною, коли ж вони поступають грубо, я дистанціююсь від них і закриваюсь у своїй шкарлупі; а якби я очікував воскресіння мертвих, то не був би такий вразливий, більше б любив і менше боявся, тоді у світі ставало б більше світла, а менше темряви.

А що очікуєте ви?

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Замість Богдана Яременка хочуть призначити лобістку гендерних питань Марину Бардіну

Наступна Стаття

Полювання на відьом – антидискримінаційна експертиза програми "Основи сім'ї"

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *