Домашня » Новини » Замість Богдана Яременка хочуть призначити лобістку гендерних питань Марину Бардіну

Замість Богдана Яременка хочуть призначити лобістку гендерних питань Марину Бардіну

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

Замість Богдана Яременка головою Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва хочуть призначити лобістку гендерних питань Марину Бардіну. Цю пропозицію опублікував у внутрішньому чаті голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко, повідомляють ЗМІ.

Марина Бардіна від партії “Слуга народу” зараз виконує обов’язки заступника голови Комітету Б. Яременка та обов’язки голови підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики.

Вона є співзасновницею громадської організації “Час рівності”, написала низку статей про гендерну рівність, регулярно виступає як один з основних спікерів  на різних заходах, присвячених гендерним питанням. У минулому скликанні Марина Бардіна працювала з групою “ЄвроОптимісти” в БПП та була помічницею екс-нардепів від БПП Сергія Лещенка та Олександра Черненка.

Якщо Бардіну призначать головою Комітету, то слід очікувати, що вона буде лобіювати швидке прийняття Стамбульської Конвенції та інших актів на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Події останнього місяця говорять про сильну активізацію гендерних та ЛГБТ-організацій, а також лобістів негативних ініціатив.

8 листопада у Верховній Раді зареєстровано одразу два проекти нової редакції Трудового кодексу, які передбачають доповнення переліку заборон дискримінації за різними ознаками у трудових відносинах поняттям “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”. Дана поправка закріплює спеціальний статус сексуальних меншин  та підтримує ЛГБТ-спільноту на законодавчому рівні.

14 листопада парламентський комітет відхилив поправки, підготовлені релігійною спільнотою до законопроекту №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу та рекомендував прийняти його в другому читанні та в цілому. Прийняття цього закону в даному вигляді стане інструментом для обмеження та переслідування свободи совісті й свободи вираження поглядів в Україні. Після його прийняття священнослужителі та віруючі не зможуть висловлювати осуд ЛГБТ поза церковним приміщенням, бо за це їх каратимуть та порушуватимуть кримінальні провадження. Релігійні організації позбавлять права відмовляти у працевлаштуванні представникам ЛГБТ чи іншим людям, які ведуть гріховний спосіб життя. У разі відмови церкви чекають серйозні штрафи та покарання.

15 листопада ліберальні організації та прихильники ЛГБТ-спільноти почали наступ на інститут сім’ї в Україні. Опоненти стверджують, що підручники з підготовки до шлюбу “Основи сім’ї” для 10-11 класів мають нібито якусь дискримінацію. Вони замовили так званих експертів, щоб ті провели антидискримінаційну експертизу курсу. Наразі 5 експертних висновків, які зробили ліберальні організації, передано на розгляд до юридичного департаменту МОН.

Також Парламент має розглянути і проголосувати за проект закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор №2285 та альтернативні законопроекти №2285/1-7. Дані законопроекти мають на меті легалізувати гральний бізнес та створюють умови, щоб люди мали широкі можливості грати в азартні ігри та робити ставки в букмекерських конторах, як у реальних гральних залах, так і віртуально через інтернет та смартфон. Окрім цього, відкриваються “шлюзи” для тотальної реклами грального бізнесу на телебаченні та у всіх видах засобів масової інформації, рекламних площинах, в інтернеті. Новим законом нібито мають захистити народ від ігроманії, обмежити діяльність казино лише дуже дорогими готелями, врегулювати даний ринок, закрити нелегальні зали і т. п., проте насправді ми бачимо не обмеження, а максимальне розширення цієї діяльності.

Закликаємо писати звернення до Верховної Ради на голів фракцій та народних депутатів від громадських та релігійних організацій:

– з проханням не голосувати за проект закону №0931 без поправок релігійної спільноти;

–  щодо виключення «Проекту Закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор» №2285 та альтернативних 2285/1-7 з порядку денного та винесення їх на широке громадське обговорення;

– щодо підтримки просімейної освітньої програми “Основи сім’ї” на Міністерство освіти та науки України та Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій.

– щоб Верховна Рада та Уряд відстоювали національні інтереси України, сприяли добробуту українського народу, плекати самобутність, культурні особливості та моральні засади українського суспільства.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Мінімум релігії. Що українці думають про церкву і її роль у державі

Наступна Стаття

Що ви очікуєте?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *