Новини культуриХристиянські новини

Бог використовує серіал, щоб зруйнувати бар’єри між людьми − режисер «Вибраних»

Творець і режисер «Вибраних» розповів про те, як Бог використовує серіал про життя Ісуса Христа, щоб зруйнувати бар’єри між людьми.

Джерело: The Christian Post 

Під час недавнього інтерв’ю творець і співавтор сценарію Даллас Дженкінс зазначив, що радий успіху серіалу «Вибрані» і поділився історіями про те, як за чотири роки після виходу серіал вплинув на життя людей.

У квітні цього року відбулася прем’єра другого сезону першого серіалу про життя Ісуса Христа. Серіал «Вибрані» став найуспішнішим краудфандінговим теле- і кінопроєктом в історії, зібравши понад 10 мільйонів доларів від більш ніж 16 000 інвесторів. З дня прем’єри в листопаді 2017 року «Вибрані» зібрали понад 150 мільйонів переглядів на різних платформах і перекладені більш ніж 50-ма мовами.

«Спочатку велика частина нашої аудиторії були віруючі, тому що саме їх цікавила історія Ісуса, – сказав Дженкінс. – Але в міру того, як галас навколо серіалу зростає, ми весь час чуємо про атеїстів, агностиків, людей з медіаіндустрії, про друзів і родичів наших працівників, багато з яких самі не вірять, але їм просто сподобалося шоу. Сподіваюся, серіал спонукає їх задуматися про те, ким був Ісус, і вони захочуть глибше пізнати Його».

Дженкінс додав, що чув безліч історій про популярність шоу серед маргіналізованих спільнот, літніх людей та людей з особливими потребами. 

«Одна жінка розповіла мені про свою маму. Їй за 80 і у неї хвороба Альцгеймера,  – згадував він. – Вона буквально нічого не пам’ятала, і все ж кожен раз, коли виходить нова серія «Вибраних», вона пожвавлюється, коментує, сміється. Її дочка сказала мені, що серіал і Ісус Христос надали їм можливість возз’єднатися з матір’ю».

За словами режисера, багато батьків дітей з особливими потребами поділилися тим, як шоу допомагало їх сім’ям.

«Ми чуємо про маленьких дітей з особливими потребами, які оживають, коли дивляться шоу. Адже це – далеко не легка для розуміння історія з недільної школи. Я вірю, що за допомогою цього серіалу Бог усуває всі ці бар’єри і знімає пелену з наших очей, щоб ми могли дуже ясно бачити Ісуса».

Виконавчий продюсер «Вибраних» Деррел Івс додав, що їхня мета, як творців серіалу, полягає в тому, щоб мільярд осіб дізналися справжнього Ісуса.

«Я дійсно вірю, що в цьому серіалі є сила і він впливає на багатьох, – сказав Івс. Світ потребує «Вибраних». Сьогодні світ потребує Ісуса, в істинному Ісусі».

Читайте також:

Всі епізоди серіалу «Вибрані» можна подивитися на веб-сайті Angel Studios і на YouTube-каналі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button