УкраїнаХристиянські новини

Серед 114 країн світу Україна посіла 20 місце в рейтингу благодійності

У Всесвітньому індексі благодійності Україна посіла 20 місце серед 114 країн світу. Про це йдеться у звіті World Giving Index. Дані проаналізовані за 2020 рік.

Джерело: tyzhden.ua

Звіт щороку укладає британська компанія Charities Aid Foundation. Що саме аналізують упорядники рейтингу? Вони враховують рівень залученості громадян кожної країни у благодійність у формі допомоги незнайомцям, фінансових пожертв та волонтерства у громадських організаціях, спираючись на дані опитування Gallup’s World Poll.

У звіті йдеться, що 66% українців надавали різноманітну допомогу незнайомим людям, 43% жертвували кошти на благодійність, 19% витрачали свій час на волонтерство у громадських організаціях.

Найвищий рівень благодійності зафіксований в Індонезії, Кенії, Нігерії, М’янмі, Австралії, Гані, Новій Зеландії, Уганді, Косово і Таїланді. Найнижчий рівень – у Латвії, Франції, Пакистані, Лівані, Марокко, Італії, Південній Кореї, Бельгії, Португалії та Японії.

Читайте також:

Найближчими сусідами України у рейтингу виявились США, Південноафриканська республіка та Велика Британія.

Нагадаємо, що протягом 2020 року, кожен 5-й мешканець України перераховував гроші різним благодійним і громадським структурам.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!