ЕкономікаХристиянські новини

ПриватБанк блокує перекази між картами. Що відбувається?

Деякі клієнти державних банків стикаються з лімітом щодо кількості переказів між картками, особливо в Приват24. Сам банк пов’язує це зі встановленими обмеженнями − не більше 100 вхідних та 100 вихідних переказів на місяць по всій території України, які діють в рамках боротьби з тіньовими економічними операціями.

Джерело: news.obozrevatel.com

В той самий час 13 жовтня ПриватБанк заявив, що це ніяк не вплине на 99,7 % клієнтів, оскільки вони здійснюють менш як 100 переказів на місяць.

Обмеження поширюються на користувачів карток VISA та MasterCard.

Щодо міжнародних переказів обмеження інші − не більше ніж 25 вихідних та 30 вхідних транзакцій. Їх розрахунковий період такий самий, як і для переказів по Україні, з 1-го по 30-е чи 31-е число календарного місяця.

У більшості випадків від таких обмежень страждають ті, хто використовує особисті картки для здійснення незаконних операцій в Інтернеті. Це значить, що для ведення чесної економічно-господарської діяльності потрібно відкрити ФОП.

Винятки складають тільки благодійні організації, а також проєкти для залучення коштів на лікування чи інші види волонтерства. Щоб подібний переказ пройшов, клієнтам необхідно звернутися до служби підтримки «Приват» телефоном або онлайн. Для підтвердження потрібне посилання в соціальних мережах або документи, що вказують на благодійну діяльність. В такому випадку обмеження буде зняте з картки протягом дня.

Чим обурені клієнти?

Схожі статті

Ліміт в 100 переказів на місяць розлютив клієнтів ПриватБанку. Як сказав один з них на професійному форумі «Міністерства фінансів», такі правила змушують його почати користуватися послугами іншого банку.

Він обурений тим, що причина перевищення ліміту операцій не відстежується, банк блокує перекази автоматично та через технічні причини, і треба звертатися знову у фінансову установу. Це дуже уповільнює роботу підприємців і звичайних користувачів, та змушує переглянути співпрацю.

Читайте також:

«Приватбанк» випустив дизайн карт з нагоди місяця захисту прав ЛГБТ-спільноти
З нагоди місяця захисту прав ЛГБТ-спільноти «Приватбанк» випустив спеціальні банківські карти. Про це повідомляє організація KyivPride, опублікувавши у Facebook дизайн карт. Джерело:…

 

У зв’язку з цим представник банку нагадав, що обмеження, встановлені відповідно до внутрішніх правил банку, неможливо скасувати для окремої особи. Інший клієнт «Привату» заявив про блокування, яке не зняли вчасно, не дивлячись на те, що вже почався новий місяць.

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button