Україна

American University Kyiv розпочинає набір студентів

Операційний старт роботи American University Kyiv (АЮК) – приватного вищого навчального закладу, відбувся у Києві 3 лютого. Працюватиме заклад під егідою Університету штату Аризона (Arizona State University) та відкриє доступ українським студентам до американської системи освіти, найінноваційнішого університету Америки.

Джерело: ukrinform

Про це заявив під час пресланчу з нагоди відкриття університету президент АЮК Рік Шенгроу.

«В Україні ми створили університет абсолютно нового типу, який відкриває українським студентам доступ до американської системи освіти та побудови успішної кар’єри», – сказав Шенгроу.

Набір українських абітурієнтів розпочинається у березні. Їм надається можливість отримати вищу освіту за американським зразком, без необхідності їхати вчитися безпосередньо в США і, відповідно це заощаджує чималі кошти.

З цього року АЮК, основний корпус якого буде розташовано в реконструйованій будівлі Київського річкового вокзалу міста Києва, пропонуватиме магістерські програми з ІТ та управління бізнесом (з березня 2022 року) та бакалаврат (з вересня 2022 року).

У майбутньому абітурієнти зможуть обирати магістерські, бакалаврські, аспірантські та програми навчання впродовж життя (life learning programs) з інженерії, медицини, архітектури, дизайну та права.

Особливо відзначається, що студентам пропонується можливість отримати так званий подвійний диплом – українського та американського зразків.

У АЮК викладатимуть англомовні професори з усього світу, визнані світовими рейтингами, які є стипендіатами програми Fulbright, лауреатами престижних європейських та американських нагород. Вони мають великий міжнародний досвід викладання в різних університетах США та Європи, Perdue University, Harvard University, Florida State University, University of Toronto, University of Amsterdam, Erasmus University та багато інших.

Представляючи АЮК, його співзасновник Курт Волкер, спеціальний представник США в Україні (2017-2019), зазначив, що відкриття вищого навчального закладу «підтверджує нашу впевненість в Україні».

«Україна має світле майбутнє, і ми прагнемо бути його частиною», – сказав Волкер.

Роман Шеремета, ректор АЮК та кандидат економічних наук (Університет Purdue), українець, визнаний у США одним із провідних науковців та педагогів світу, сказав:

«Я українець, який побудував міжнародну кар’єру в США. І хоча левова частка моїх академічних заслуг має американське коріння, я завжди мріяв повернутися в Україну і використаю свій досвід і знання, щоб зробити щось важливе для країни».

АЮК

У Фейсбуці Роман Шеремета так прокоментував відкриття Американського ВУЗу:

«Я переконаний, що відкриття American University Kyiv відкриє великі можливості для молоді, що сьогодні мріє про велике майбутнє для себе та своєї країни. Для мене це особливий та знаковий момент, адже я повернувся до України та маю можливість ділитися своїми знаннями та досвідом, здобутим в США протягом останніх 20 років, залучати кращих фахівців США, Канади, Європи та України до викладання. Третього лютого на церемонії відкриття АЮК ми говорили з лідерами бізнесу, суспільства та освіти про те, якою бачимо свою країну та як освіта дає свободу мріяти та діяти. Це було дуже надихаюче!».

Заплановані інвестиції в навчальний заклад становлять 33 мільйони доларів США, з них 6 мільйонів доларів США вклав АЮК у реконструкцію будівлі Київського річкового порту.

АЮК планує через 5 років навчати 3800 студентів, а через 10 років – 7200.

Також на найближчі 10 років заплановано відкриття 6 факультетів (Академічних шкіл): School of Business Administration, EPAM School of Digital Technologies, School of Engineering, School of Health Sciences, School of Architecture and Design та School of Law.

Вже у вересні 2022 року будуть запущені наступні бакалаврські програми: Business Administration, Global Management, Computer System Engineering, Software Engineering. Вартість навчання на них становитиме 8000 доларів США на рік.

Читайте також: 

З п’яти магістерських програм дві вже відкриються в березні (Global Management with ap і Software Engineering with ap), а інші три з вересня цього року (Global Management, Software Engineering та Business Analytics). Навчання студентам на магістратурі коштуватиме 9 тисяч доларів США на рік.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button