Блог Андрія Савича

Що таке пастор і з чим його їдять?

Перефразуємо питання: не з чим, а як його їдять? Тут не про буквальне, а про моральне і духовне. Пастор поставлений Богом, щоб доглядати за Христовою нареченою – церквою. Але хіба це легке завдання, коли ми на постійному полі духовної битви, та й сама наречена тікає з під вінця?

Пасторство – це не ланка в церковній кар’єрі й не галочка, якої треба досягнути. І не «святі погони», які автоматично заставляють всіх підпорядковуватися наказам.

Пасторство – це постійні виклики, глибокі сердечні переживання, молитовні сльози й вантаж відповідальності за серця прихожан церкви.

Пастори – не міфічні супергерої, які завжди «зодягнені в повну Божу зброю». Ні, це дійсно прості ЛЮДИ, котрі мають свої мрії, житейські труднощі, злети й падіння, хвилювання. А всі підводні камені цього покликання на собі відчувають їхні найближчі – дружини та діти.

Та Бог благий і у Своїй суверенності не посилає більше, ніж хтось би зміг знести. Тому за кафедрою, в кабінеті, в гостях на кухні, в затишному домі або ж просто за філіжанкою кави навпроти себе ви бачите наповнену Божим духом людину.

Читайте також:

Любіть своїх пасторів, моліться за них, благословляйте різними способами. Будьте вдячними, що саме вони відгукнулися на Божий поклик, взявши колосальну відповідальність за ваше біблійне навчання та настанову у вірі!

Джерело: facebook.com/golgothalutsk

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button