СвітХристиянські новини

Самогубство та передозування вбиває молодь, а не COVID-19

Самогубства та передозування наркотиків вбивають більше молодих людей, ніж COVID-19, оскільки дві попередні епідемії посилилися пандемією коронавірусу, попереджає директор Центру контролю та профілактики захворювань Роберт Редфілд, пише газета Слово про Слово з посиланням на christianpost.com.
В інтерв’ю Інституту досліджень Бака з проблем старіння на початку цього місяця Редфілд повідомив, що самогубство та передозування наркотиками забрали більше молодих життів під час пандемії, ніж COVID-19, захворювання, яке в цьому році було пов’язане з тисячами смертей по всій країні.

“Ми, на жаль, зараз спостерігаємо набагато більше самогубств, ніж смерть від COVID”, – пояснив Редфілд. – Ми спостерігаємо набагато більшу кількість смертей від передозування наркотиків, які перевищують то йрівень, який у нас був в якості фону, ніж ми спостерігаємо смерть. від COVID.”

Проведене в червні опитування  Форумом з політики в сфері наркоманії повідомило про 20% збільшення зловживання наркотичними речовинами, при цьому 34% респондентів зазнали змін у лікуванні та одужанні через пандемію.

Американська медична асоціація також висловила занепокоєння у доповіді 20 липня, в якій сказано, що понад 35 штатів повідомили про збільшення «смертності, пов’язаної з опіоїдами, а також постійної стурбованості осіб, які страждають психічними захворюваннями або порушенням вживання психотропних речовин».
Самогубство є другою по значенню причиною смерті людей у ​​віці від 10 до 34 років у Сполучених Штатах, поступаючись лише “ненавмисній травмі”, повідомляє CDC. Самогубство забрало життя майже 15 000 людей у ​​межах цього вікового періоду у 2018 році, свідчать дані CDC.
Минулого року інститут охорони здоров’я повідомив, що рівень самогубств для дітей від 10 до 14 років за останні десятиліття майже втричі збільшився, тоді як рівень самогубств серед підлітків старшого віку збільшився на 76%.
У своєму інтерв’ю 14 липня Редфілд наголосив на тому що закриття на карантин шкіл вплинуло на збільшення кількості самогубств, передозувань та загальних труднощів із психічним здоров’ям, з якими стикаються молоді під час пандемії.
“Ви знаєте, багато дітей отримують психіатричну допомогу, понад 7 мільйонів у школі”, – пояснила Редфілд. «Багато людей отримують їжу та харчування в школах. Школи дійсно важливі з точки зору обов’язкового повідомлення про сексуальне та дитяче насильство. Очевидно, що соціалізація важлива».
Пандемія коронавірусу виявила, що сучасне покоління молоді найбільше страждає від психічних розладів, ніж від COVID-19. Чимало молодих людей потрапили під негативний вплив і стали залежними від наркотиків, ніхто не може прорахувати наслідків від цього. Безперспективність і обмеження навчального процесу впливають і на збільшення суїцидів серед молодих людей.
[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button