Медіа новиниХристиянські новини

Розробляється FaithMeet − платформа соціальних медіа з виключно християнським контентом

FaithMeet, нова християнська платформа соціальних мереж. Її запуск планується в 2022 році і дозволить користувачам у всьому світі обмінюватися християнським контентом за допомогою кількох кліків.

Джерело: christianpost.com

Творець і засновник платформи FaithMeet Годвін Роуз Семюель сказав, що хоча такі платформи, як Instagram, Facebook, Twitter, розміщують певний християнський контент, цього часто недостатньо.

Він створив FaithMeet у 2021 році як спосіб надати християнам доступ до віртуального простору лише для християнського контенту без будь-яких «світських відволікань».

Семюель говорить, що християнам доводиться витрачати чимало часу на «відсіювання» нехристиянського та світського контенту для пошуку чогось прийнятного. Він зауважує, що навіть християнський контент часто не зовсім орієнтований на Бога, а на якісь філософські розмірковування. Він підкреслив, що кожен раз, коли робив запит на християнський зміст у соціальних мережах, то знаходив не зовсім якісний. Він створив додаток, який міститиме переважно все те, що і в інших додатках, але інформація буде наповнена вірою, і допоможе християнам більше зосередитися на Богові.

Семюель зауважив, що хоча і розробив християнську платформу, але сподівається на те, що нею будуть користуватися і «невіруючі», і ті, хто у пошуку.

FaithMeet буде платформою не тільки для християн, але й для людей будь-якого віросповідання та направлення. Користувачі будуть мати змогу читати, поширювати та публікувати інформацію, яка відповідає вимогам редакції.

Християни зможуть давати пожертви та десятину на різні служіння та різним церквам за своїм вибором. На платформі буде також функція чату для спілкування між собою та поширення Слова Божого.

Семюель додав, що ціллю створення цієї платформи було бажання жити у вірі. Він хотів надихнути тих, хто не знає Господа, допомагаючи навіть християнам в їх слідуванні не розпалюватись світськими новинами.

Ця платформа також об’єднує в собі контент Facebook, YouTube та Instagram з публікаціями, відео та зображеннями і є дуже зручною, бо все знаходиться в одному місці.

Команда платформи FaithMeet за допомогою стандартів та вказівок до християнського наповнення сайту буде видаляти лишнє у разі його невідповідності.

Семюель пояснює, що команда платформи буде зберігати контент на основі віровчення, слугуючи додатковим набором очей.

Спочатку FaithMeet називався «Rovinsa», але назва змінювалася в міру розробки. Ця платформа також пропонує надавати швидкі відповіді на молитовні запити, оновлення в реальному часі подій, заходів та оголошень від церков у всьому світі.

Читайте також:

Через FaithMeet Семюель сподівається допомогти християнам створити онлайн-спільноту, де християни можуть зустрічатися один з одним і прославляти Бога через додаток. Він вважає, що це допоможе користувачам відсіювати неприйнятний контент типу порно та інших світських речей, які мають дуже негативний вплив.

FaithMeet − не перша платформа соціальних медіа, спрямована на залучення християн. Chrisitan Post повідомляє про існування альтернативних та консерваторських платформ типу Social Cross, Instant Christ та USA.Life.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button