Новини суспільстваХристиянські новини

Батьки звернулись до міністра освіти на підримку програми “Основи сім’ї”


Звернення батьків до міністра освіти Ганни Новосад на підтримку програми “Основи сім’ї”, яку Міносвіти відправило на “перевірку” після того, як вже у 130 школах почалось навчання за підручниками у 10-11 класах.
Міністерство освіти і науки України 25 листопада призупинило дію схвалення програми “Основи сім’ї” для розгляду антидискримінаційної експертизи щодо цього освітнього комплексу, хоча така експертиза не передбачена законодавством.
Незважаючи на те, що протягом останнього тижня тисячі людей пишуть офіційні листи та звернення на власних акаунтах у Facebook до Міносвіти про важливість просімейної освітньої програми “Основи сім’ї” та проти позбавлення її грифу. Однак, під тиском ліберальних сил, Міністерство освіти і науки України прийняло рішення про зняття “грифу” з програми.

“Основи сім’ї” – чи не єдиний курс, за останні 6 років у шкільній програмі, який націлений допомогти підлітками відповісти на ряд важливих питань: пізнання себе, основи біоетики, розуміння свого місця в суспільстві, основні аспекти підготовки до подружнього життя, як стати відповідальними та ефективними батьками. Потреба курсу продиктована багатьма тривожними фактами і жахливою статистикою в нашій країні. Зокрема, рівень розлучень стабільно високий і становить понад 60%, через що понад 4 млн. дітей росте без рідного батька; близько 25% дітей виховуються в проблемних сім’ях, де відсутні любов, повага, взаєморозуміння між батьком та мамою, піддаються деструктивним явищам (алкоголь, наркоманія, насильство). За роки Незалежності кількість українських дітей зменшилася вдвічі (з 14 млн. до 7 млн.).

Враховуючи викладене, така просімейна програма надзвичайно потрібна і актуальна для учнів наших шкіл.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!