війна

Російські військові затримали голову Ради Німецької Євангелічно-Лютеранської громади Бердянську

Російськими окупантами ще 9 квітня був затриманий голова Ради Німецької Євангелічно-Лютеранської громади м. Бердянськ Артур Альбертович Кожевніков, 1966 року народження. Чоловіка доставили до будівлі поліції за адресою вул. Грецька, 3, де росіяни розташували свою військову комендатуру. Наразі, як повідомляє єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц, ситуація залишається без змін.

Джерело: risu

З того часу, коли Артура Альбертовича затримали, зв’язок з ним встановити не вдається. Відвідувачів з цієї справи військовий комендант не приймає та інформації про долю затриманого з комендатури не надходить.

Артур Кожевніков є одним із учасників відновлення громади в 1997 році. І вже понад 20 років займає посаду голови правління. Також він активно займався соціальним та музичним служінням.

Лютеранська громада користується історичною будівлею Лютеранської Церкви Спаса, поступово її реставрує, веде регулярні богослужіння, надає соціальну допомогу та бере участь у культурному житті громади міста. З початком гострої фази війни громада допомагала як своїм нужденним, так і тим, хто звертався за допомогою, зокрема біженцям з Маріуполя.

«Просимо молитися за звільнення Артура Кожевникова, та надати всю можливу допомогу, щоб це відбулося якнайскоріше».

Також вони просять молитися до Бога за збереження психологічного та, особливо, фізичного здоров’я  Артура Альбертовича, адже він має деякі проблеми з серцем.

Читайте також: 

«Петра стерегли у в’язниці. Ревна молитва піднімалася від церкви до Бога за нього!» (Дiї. 12:5), — закликають на сайті НЄЛЦУ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button