Новини суспільстваХристиянські новини

«Кожен має служити Богу тим, що має»: Християнська Бізнес Асоціація обговорила з християнами підприємцями можливість співпраці

Члени правління Християнської Бізнес Асоціації (СВА) обговорили з місцевими християнами підприємцями можливості співпраці, приєднання до асоціації та участі в спільних майбутніх проєктах. Зустріч відбулася 28 травня в місті Луцьк.

Джерело: Facebook-сторінка «Christian Business Association.

Християнська Бізнес Асоціація – міжденомінаційне об’єднання християн-підприємців та бізнесменів, що мають спільну мету, погляди та мотивацію розвитку різних регіонів України. Асоціація працює вже понад три роки, а також має представників в різних регіонах країни. В правління СВА входять підприємці з Київщини, Одещини, Волині, Львівщини, Миколаївщини та інших регіонів.

На зустрічі презентували асоціацію та закликали до спільних проєктів, спрямованих на поширення та інтеграцію в суспільство християнських цінностей, підтримки освітніх програм, стартапів, допомогу нужденним.

Члени СВА, окрім поширення християнських цінностей в усіх куточках держави, надає молитовну, юридичну та консультаційну підтримку.

«Кожен має служити Богу тим, що має»: Християнська Бізнес Асоціація обговорила з християнами підприємцями можливість співпраці

Голова правління СВА Андрій Мартинов підкреслив, що Асоціація не збирає з бізнесменів грошей, а закликає робити добрі справи там, де кожен живе, і там, де вони реально бачать потребу.

«Підприємці щиро переконані, що процвітання бізнесу дає Бог, але для того, щоб вони могли служити своїми ресурсами. При чому, це не завжди стосується лише грошей. Кожен має служити Богу тим, що має: час, талант, можливості», – наголошує СВА.

Також Андрій Мартинов зазначив:

«Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо багато зробити для розквіту нашої країни. З Богом можливо все! З Богом і море розходиться».

Читайте також:

Під час зустрічі, підприємці поділилися своїм досвідом ведення бізнесу та служінням Богу. Також присутні поділилися історіями чудес, як Бог допомагав в житті.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button