Новини суспільства

Одружені люди живуть довше: дослідження

В Управлінні Національної Статистики у Великобританії поділилися інформацією про тривалість життя людей та їхній зв’язок із шлюбом.

Джерело: dailymail.co.uk

Експерти проаналізували 5 мільйонів смертей серед людей старше 20 років у період з 2010 по 2019 рік. Виявляється, смертність одружених чоловіків і жінок у 2 рази нижча, ніж самотніх. Експерти також виявили зв’язок між найвищим ризиком смерті серед чоловіків і розлученням, але найвищий ризик смерті серед жінок був серед незаміжніх.

Це підтверджує, що в шлюбі у людини більше шансів прожити щасливе, здорове та довге життя. Дослідники пояснюють це тим, що партнери зазвичай піклуються один про одного, в тому числі і про здоров’я. За статистикою, одружені чоловіки частіше звертаються за медичною допомогою регулярно. Цікаво, що неодружені, розлучені та овдовілі чоловіки частіше погано харчувалися, багато пили алкоголь, курили та проводили час у ризикованих видах діяльності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button