Світ

На підтримку переслідуваної церкви, будівлі Британії підсвітили червоним

В рамках акції «Red Wednesday» («Червоне середовище») головні будівлі Великобританії були підсвічені червоним світлом у знак солідарності з переслідуваними християнами.

Щорічну акцію провела британська філія благодійної організації «Допомога Церкві в потребі» («Aid to Church in Need») 27 листопада. Міністерство закордонних справ та у справах Співдружності, Вестмінстерський палац і офіційна резиденція архієпископа Кентерберійського, були підсвічені червоним світлом (колір крові, колір мучеництва), нагадуючи, що в усьому світі люди щодня гинуть за Христа. Також були підсвічені Ворота Мерсі поблизу Ліверпуля і Велодром сера Кріса Хоя в Глазго, www.slovoproslovo.info з посиланням на Christian Today.

Під час акції відбулася процесія із запаленими свічками. Хода стартувала з Парламентської площі в 18:15 вечора. Очолював хід спеціальний посланник прем’єр-міністра з питань свободи релігії та представник парламенту Рехман Чішті. На завершення акції в Вестмінстерському соборі пройшла літургія, присвячена гнаним християнам в Іраку, Пакистані та Нігерії.

Акція «Red Wednesday» пройшла після виходу доповіді єпископа Труро для Міністерства закордонних справ і Співдружності, в якій він заявив, що переслідування християн досягло рівня геноциду. У документі зазначено, що кількість християн в Іраку знизилася на 90%, з 1,5 млн. У 2003 році до менш ніж 150 тис. Сьогодні.

«Марш — це реальна можливість для віруючих об’єднатися і наочно показати, що життя християн і інших переслідуваних меншин має значення, — зазначила керівник відділу збору коштів і маркетингу« Допомога Церкві в потребі» в Великобританії Патрісія Хаттон. – Ми закликаємо всіх приєднатися до нас і додати свій голос до заклику припинити переслідування християн і інших релігійних груп».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button