Християнські новини

Кожен 10-й британець вважає що Санта-Клаус згадується в Євангелії

Кожен десятий британець у віці від 25 до 34 років упевнений, що Санта-Клаус згадується в Євангелії – його переплутали з волхвами – про це говорять результати дослідження, проведеного на замовлення Christian Institute.
Значна кількість опитаних також вважають, що хлів, в якому народилося Богонемовля, був прикрашений новорічною ялинкою.
Опитування ComRes, проведене на замовлення Christian Institute, яке охопило 2000 респондентів, показало, що все більше й більше молодих людей у сучасній Британії “виявляються необізнаними в релігії”, – пише The Telegraph.
Глава Christian Institute Колін Харт так прокоментував ці трагікомічні результати:
«Це опитування показало жахливу відсутність знань про християнську спадщину нашої країни, – спадщину, яку сформувала нашу історію, інститути й закони та, зрештою, нас самих і наші цінності».
«Коли один з 10 працівників державного сектору, включаючи соціальних працівників і вчителів, вважають, що Санта-Клаус є частиною біблійного оповідання про Різдво, то що вже тут говорити про наших дітей?»
«Для багатьох студентів релігією стала багатоконфесійна мішанина».

Більше про Різдво:

«Уряд повинен зайняти тверду позицію і виступити гарантом того, щоб нашим молодим людям правильно викладалася історія земного життя Христа і Його послання».

Рravoslavie.ru

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button