Аналітика

Рівень життєстійкості українців на восьмий місяць війни − дослідження

Соціологічна група Рейтинг в рамках 18 хвилі проєкту «Україна в умовах війни» провела дослідження рівня життєстійкості та психологічного виснаження українців.

Джерело: Вікна 

Насправді війна має величезний вплив на ці показники, і здебільшого він негативний. Проте, за результатами, ми все ж тримаємо себе в тонусі, і наш рівень життєстійкості складає 3.9 за 5-бальною шкалою.

На жаль, від втоми потерпають близько 60 %. Лише 47 % мають повноцінний сон.

Як зазначається, рівень життєстійкості у жінок є нижчий, на відміну від чоловіків. Це зумовлено переважно їхніми переживаннями за дітей. Також він нижчий у наймолодших та найстарших, і тих, хто був змушений змінити місце проживання.

Доволі високий рівень життєстійкості у тих, хто має родичів серед захисників нашої держави.
Сильне напруження спостерігається у 40 % респондентів, абсолютний спокій мають 24 %.

Читайте також: 

Схожі статті

Психологічне виснаження досить помірне, його індекс близький до 2. Як зазначається, на рівень психологічної стійкості напряму впливає наш рівень довіри до інших людей.

Цей рівень у багатьох істотно понизився через різні втрати, які торкнулися багатьох людей. Проте дуже важливим є знову відновлювати цю довіру, і вже працювати над цим.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!