Мультимедія

Рай вже тепер – Тім Ма́кі

Надзвичайно важлива та цікава проповідь про молитву. Адже молитва є невід’ємним елементом «богослов’я Царства Божого та духовного життя». Без молитовної практики всі наші розмови про Бога є відірваною від життя балаканиною. Проповідує Тім Ма́кі − «Рай вже тепер».

«Схоже, що насправді молитва – це спосіб задіяти всього себе, відкласти вбік всі свої спроби маніпулювати та викривити реальність у своїй свідомості, та віддати все своє єство «Вічному Тепер». А «Вічний Тепер» – це не якась енергія і не просто сила, це Особа. Це надзвичайно прекрасний розум. І цей розум настільки захотів передати нам суть усього Свого єства, що став людиною і віддав усе своє життя, як акт жертовної любові. Оце і є «Вічний Тепер», з яким ми маємо привілей спілкуватися в молитві. (…) А це означає, що немає такого місця і немає такого моменту в моєму житті, де «Вічний Тепер» не був би присутній, де не був би присутній рай». Тім Ма́кі

Ви можете підтримати цей проєкт:
✔️ підписавшись на YouTube-канал ☑️
✔️ натиснувши дзвіночок 🔔
✔️ поставивши уподобайку цьому відео 👍
✔️ написавши коментар під ним ✍️
✔️ поділившись ним із друзями ✉️

Підтримати переклад проповідей вашими донейтами можна тут:
👉 ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».
👉 PayPal: YAROSLAV TEHZA tvijdyvnyj@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!