Актуальне

Ваші діти отримають вашу увагу так чи інакше

Сучасні діти стикаються з дилемою уваги. Вони прагнуть уваги з боку своїх батьків та лідерів, і часто отримують її тим чи іншим способом, використовуючи різні засоби. Це може означати, що вони шукають уваги правильними способами або вимагають її неправильними способами.

Ісус знав, як поводитися з дітьми та їхньою потребою в увазі. Він подав нам чудовий приклад для наслідування: «І взяв їх на руки, і поклав на них руки свої, і благословив їх». (Марка 10:16)

Ось кілька способів, як ваші діти можуть привернути вашу увагу.

Позитивна увага або негативна увага

Діти створені не тільки з потребою, але й з жагою до уваги. Тому що вони прагнуть не просто уваги, а любові. А у свідомості дитини любов − це час.

З віком, якщо вони не отримують належної уваги, вони, швидше за все, шукатимуть її не в тому вигляді, або не тими способами, які їм притаманні.

Найцінніший подарунок, який ви можете дати комусь, − це дар вашого часу та уваги. Нікі Гумбел

Замість того, щоб проявляти любов, щоб привернути увагу, вони часто демонструють погану поведінку. Замість того, щоб дотримуватися правил, вони можуть навмисно їх порушувати, тому що це привертає увагу, якої вони прагнуть, навіть якщо це негативна увага.

Схожі статті

 

Увага сім’ї або друзів

Більшість первинних потреб дитини в увазі часто можна і потрібно задовольняти вдома. Хоча увага з боку однолітків може бути природною і здоровою, вона також може стати небезпечною, якщо дитина шукає схвалення й уваги поза домом, щоб компенсувати те, що не отримала її вдома.

Ви не повинні брати відповідальність за більшу кількість дітей, якщо не здатні приділити їм увагу.Джеймс Редфілд

Ми бачимо це в тих випадках, коли дітей приймають неправильні групи друзів або навіть коли вони готові робити явно неправильні речі, щоб задовольнити потребу в увазі, яка залишилася незадоволеною в сім’ї.

 

 

Увага зараз або увага пізніше

Батьки, які приділяють своїм дітям якісну, позитивну увагу, коли вони ще маленькі, запобігають тому, що їхні діти будуть схильні до вередування або поганої поведінки, щоб привернути до себе необхідну увагу, коли вони стануть старшими.

Легше виховати сильних дітей, ніж полагодити зламаних людей. Фредерік Дуглас

Діти, які ростуть у здоровій атмосфері похвали та позитивної уваги з боку батьків, набагато рідше стикаються з проблемами низької самооцінки або тривожності, коли вступають у доросле життя.

Дочка з меншою ймовірністю буде шукати неправильної чоловічої уваги в підлітковому віці, якщо вона отримує позитивну чоловічу увагу від свого батька протягом усього свого дитинства. Син, якому допомогли відчути впевненість у собі, набагато рідше буде шукати або потребувати доведення своєї мужності нездоровими або токсичними способами.

Читайте також:

За кожною дитиною, яка повірила в себе, стоять батьки, які повірили в неї першими.

Якими правильними чи неправильними способами ваші діти шукають уваги? Як ви могли б приділити їм максимум свого часу та уваги на цьому тижні?

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!