Християнські новини

Радник президента Рейгана Марк Нуттл відвідає Україну

Політичний і фінансовий експерт адміністрації президента Рейгана Марк Нуттл прибуде в Україну для участі в VIII Національному молитовному сніданку. Про це повідомив координатор молитовного сніданку Павло Унгурян.
Марк Нуттл відвідає Україну не вперше. У 1991 році він був одним з небагатьох представників Заходу, які брали активну участь у формуванні незалежності України, а потім допомагав провести перші в історії України національні вибори Президента.
“Маючи тільки теплі спогади про Україну, я вболіваю за її подальшу долю і з великим інтересом спостерігаю за останніми політичними змінами в країні. Мій досвід співпраці з адміністрацією Рейгана підказує, що нового президента України Володимира Зеленського очікують непрості часи, і від його оточення буде залежати дуже багато “, – зазначив політик

Більше про молитовний сніданок:

30 травня в Українському домі відбудеться VIII Національний молитовний сніданок за участю перших осіб держави, народних депутатів України, членів уряду, депутатів парламентів країн Євросоюзу і США, представників дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій.

Джерело: lb.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button