Християнські новини

Молитовний сніданок у Верховній Раді України

11 червня відбувся Парламентський Молитовний Сніданок під патронатом голови Верховної Ради України Олександра Турчинова.

У заході взяли участь представники Церков, релігійних та громадських організацій України, парламентарі країн Європи та США, представники дипломатичних місій, народні депутати України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Звертаючись до учасників заходу, спікер парламенту нагадав, що традиція проводити Молитовні сніданки почала свій шлях у США і “пустила добре коріння і в Україні”.

Більше про Парламентський Молитовний Сніданок:

“Всі, хто брав участь у Молитовному сніданку, відчули спільність і єдність, якої не можна досягти штучно, і яка може відбутися тільки тоді, коли різні люди, з різними поглядами і позиціями, об’єднуються у молитві до Господа”, – зазначив Олександр Турчинов.

Інститут релігійної свободи 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button