Новини культуриХристиянські новини

Радісна звістка: 7 квітня християни відзначають свято Благовіщення

Сьогодні, 7 квітня 2021 року християни відзначають радісну звістку, яку Ангел Гавриїл сказав Марії. Це новина про народження Божого Сина – Ісуса Христа. Тому цей День згадують як Благовіщення.

Свято Благовіщення християни відзначають рівно за 9 місяців до Різдва Христового. У 2021 році цей День припадає на 7 квітня.

Ця подія унікальна, бо згідно з Євангелієм від Луки, Ангел Гавриїл явився Марії та промовив радісну звістку: «Радій, благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами!… Не бійся, Маріє, бо в Бога благодать ти знайшла! І ось ти в утробі зачнеш, і Сина породиш, і даси Йому ймення Ісус» (Від Луки 1:28, 30-31).

Блага звістка про народження Месії повинна радувати сьогодні й нас.

«…Величає душа моя Господа, і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм» (Від Луки 1:46-47), – промовила Марія, возвеличуючи Бога. Тому будемо і ми радіти та величати Бога за благу звістку про народження Спасителя Ісуса Христа, Який помер за гріхи всіх людей та на третій день воскрес. Він може дарувати спасіння і вічне життя та простити всі гріхи.

Читайте також:

Схожі статті

Редакція «Слово про Слово» вітає всіх наших читачів зі святом Благовіщення! Нехай радісна звістка про народження Ісуса Христа торкнеться і вашого серця та змінить ваше життя!

Джерело: unian.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!