війна

Процес розслідування зниклих безвісти в Україні триватиме роками − Метью Голлідей

Понад 15 тисяч людей зникли безвісти під час війни в Україні, але наразі невідомо, скільки людей були вимушено переміщені, насильно утримувані в Росії, живі та розлучені зі своїми родинами. Про це заявив директор Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти (ICMP) Метью Голлідей.

Джерело: ТСН

За словами Голлідея, цифра в 15 тис. є консервативною, враховуючи, що тільки в Маріуполі, за даними української влади, близько 25 тис. осіб вважаються загиблими або зниклими безвісти.

«Цифри величезні, й проблеми, з якими стикається Україна, величезні. Крім цього, вони ведуть безперервну війну проти Російської Федерації», − сказав він.

В інтерв’ю Reuters директор компанії зазначив, що процес розслідування зниклих безвісти в Україні триватиме роками навіть після припинення бойових дій.

«Наразі головне — вжити всіх необхідних заходів для того, щоб якомога більше людей можна було ідентифікувати. Переважна більшість тих, хто загинув, пропав безвісти, є жертвами військових злочинів, а винні мають бути притягнуті до відповідальності», – наголосив Метью Голлідей

Читайте також:

Як повідомлялося раніше, від початку повномасштабного російського вторгнення в Україні 236 дітей вважаються зниклими безвісти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button