Світ

Священники й диякони Російської православної церкви закликали припинити війну в Україні

Понад 250 священників та дияконів Російської православної церкви (РПЦ) закликали припинити війну в Україні та переслідування росіян, які виступають за мир. Вони бажають повернення російських та українських військових у свої родини цілими й неушкодженими. Та з гіркотою думають про дітей і онуків Росії та України, яким доведеться долати прірву, щоб полюбити один одного.

Джерело: inlight.news з посиланням на novayagazeta.ru та credo.press

У відкритому листі підписанти згадують слова Бога, які були зверненні до Каїна, який, позаздрив своєму молодшому братові: «Голос крови брата твого взиває до Мене з землі. А тепер ти проклятий від землі, що розкрила уста свої, щоб прийняти кров твого брата з твоєї руки». Горе будь-якій людині, яка усвідомлює, що ці слова звернені до неї особисто, пише РПЦ.

Вони попереджають, що страшний суд чекає на кожну людину. Священник та диякони не бажають, щоб спасенна людина з’явилася на цей суд, несучи на собі важкий тягар материнських прокльонів.

За словами РПЦ, Кров Христова, пролита Спасителем за життя світу, буде прийнята в таїнстві Причастя тими людьми, хто віддає вбивчі накази, не в життя, а в вічну муку.

Окрім цього, вони сумують про те випробування, на яке були незаслужено піддані їхні брати й сестри в Україні.

Релігійні лідери підкреслюють, що життя кожної людини є безцінним і неповторним Божим даром, тому бажають повернення всіх військових – і російських, і українських – у свої рідні будинки та сім’ї цілими та неушкодженими. А їхнім дітям та онукам у Росії та Україні доведеться долати прірву, щоб знову почати дружити один з одним, поважати й любити одне одного, з гіркотою думають підписанти.

РПЦ поважає богодану свободу людини, і вважають, що народ України має робити свій вибір самостійно, не під прицілом автоматів, без тиску із Заходу чи Сходу.

Окрім цього, священники та диякони згадали заповідь Господа «Блаженні миротворці» й підкреслили, що ніякий ненасильницький заклик до миру та припинення війни не повинен насильно припинятися та розглядатися як порушення закону.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Цю варварську – диявольську війну, як виглядає, може зупинити лише СМЕРТЬ цього божевільного й кривавого диктатора-маньяка, що, страждаючи на параною, наразі, судячи з усього, переховується з одному зі своїх таємних схованок-бункерів.
    “Та раптом ангел Господній уразив його [Ірода] за те, що він не віддав слави Богові; і, з’їдений червою, помер” (Діян.12:23).
    Гадаю, маємо повне право просити Господа, аби Його справедлива відплата – щось на кшталт подібного – здійснилася і на цей раз! Амінь.

  2. Р. S. Після цих жахливих і зловісних подій минулої ночі в Енергодарі, на Запорізькій АЕС, маємо чітко усвідомити й зрозуміти, що зовсім неадекватний кремлівський тиран наразі готовий – і реально здатен – занапастити увесь світ глобальною ядерною катастрофою!!!
    Й тому, як видається, тим паче мусимо просити й благати Господа про Його – ПРЯМЕ й БЕЗПОСЕРЕДНЄ – втручання в цей вельми й вельми небезпечний – для всієї сучасної людської цивілізації – перебіг подій на російсько-українській війні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button