Україна

Про постачання природного газу релігійним організаціям – розпорядження Уряду

Кабінет міністрів оприлюднив розпорядження від 30 грудня 2022 р. № 1215-р про постачання природного газу релігійним організаціям за примірним договором постачання природного газу бюджетним установам та організаціям, умови якого затверджено рішенням учасника товариства від 12 жовтня 2021 р. № 208, з 1 січня по 31 грудня 2023 р. (включно).

Джерело: kmu.gov.ua

Цим розпорядженням пропонується погодження дочірньої компанії «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» як єдиного учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдингˮ» шляхом погодження рішення учасника зазначеного товариства, що додається до оригіналу, про здійснення товариством постачання природного газу релігійним організаціям.

Іншими словами, для релігійних організацій діють ті самі ціни й правила що і 2022 року. Представникам церков потрібно звернутися з заявою до «Нафтогаз Трейдинг» про додаткову угоду. Далі договір буде укладено згідно з розпорядженням Уряду.

Про постачання природного газу релігійним організаціям - розпорядження Уряду

Згідно з офіційним повідомленням, для укладання договору релігійна організація має надіслати поштою до «Нафтогаз Трейдинг» наступні документи:

  1. звернення стосовно укладання договору, складається у довільній формі (необхідно вказати П.І.П. та телефон контактної особи, відповідальної за укладання договору);
  2. копію Акту звірки розрахунків станом на 30.09.2022 р. або довідку від попереднього постачальника газу про відсутність простроченої заборгованості за природний газ станом на 30.09.2022 р., або дозвіл від попереднього постачальника на перехід споживача (релігійної організації) до іншого постачальника;
  3. копію Заяви-приєднання до умов договору розподілу природного газу (з ЕІС-кодом);
  4. копію Статуту (Положення) релігійної організації з відміткою про державну реєстрацію;
  5. копію Витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, отриманого не раніше 01.10.2022 р;
  6. копію Опису щодо проведення державної реєстрації юридичної особи з кодом для перегляду Виписки та Статуту в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб;
  7. копії документів на підтвердження повноважень керівника чи особи, уповноваженої на підписання договору постачання природного газу з боку релігійної організації (протокол, рішення, наказ, довіреність тощо).
  8. оригінал Договору постачання природного газу, оформлений у 2-х примірниках і підписаний з боку споживача (релігійної організації).

Всі документи мають бути оформлені належним чином, підписані уповноваженою особою, мати печатку (у разі наявності). Зазначені документи в паперовому вигляді (з оригінальними підписами) направляються поштою на адресу Газопостачальної компанії «Нафтогаз Трейдинг»: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1.

Читайте також: 

Також запрошення та договір можуть бути підписані електронним підписом. Для цього споживач (релігійна організація) має скласти відповідні документи в будь-якій системі, яка дозволяє накладати електронний підпис, та направити їх на електронну адресу «Нафтогаз Трейдинг»: ngt@naftogaztrading.com.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button