Релігія

Ціна на газ для церков у 2023 році залишається пільговою − рішення уряду

Ціна на газ для церков у 2023 році залишається пільговою. Сьогодні на засіданні уряду було прийнято рішення про забезпечення постачання газу з 1 січня по 31 грудня 2023 р. на умовах попереднього договору.

Що це означає? Це означає, що ціна на газ для релігійних організацій залишається такою ж, яка була у 2022 році.

У протоколі засідання Кабінету міністрів зазначено: 

«З урахуванням звернення ДЕСС (лист від 23 грудня 2022 р. № 2731/02/22) НАК “Нафтогаз України” вжити заходів до забезпечення постачання з 1 січня по 31 грудня 2023 р. природного газу для потреб релігійних організацій на умовах Примірного договору постачання природного газу бюджетним установам та організаціям і про результати поінформувати в одноденний строк Мінекономіки та Кабінет Міністрів.

Читайте також: 

Це рішення на часі й дуже важливе, адже уже телефонували оператори з розподілу газу і повідомляли про те, що з 1 січня буде відключений газ для церкви, оскільки Нафтогаз не укладає нову угоду, а дія старої завершується 1 січня. Облгази наполягали на укладанні угоди по комерційній ціні 42 грн. за 1 куб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. чи потрібно продовжувати договір на 2023 рік церкви і газопостачальника?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button