Притчі

Притча про відданість Богу

– Один язичницький цар домагався від християнського єпископа зречення віри. 

– Не можу! – була відповідь.
– Чому? Ти що, не знаєш, що твоє життя у моїй владі? Один жест рукою, і тебе не буде в живих! Просте зречення віри вирішить твою долю.

 – Знаю, – відповів християнин, – але уяви собі, що твій вірний слуга потрапив у полон до твоїх ворогів… Його намагались змусити зрадити тебе, але він залишився непохитним… Катування, насмішки – ніщо не могло зламати його твердість. Все було на-марно… Скажи, коли зневаженим, змученим і голим він повернеться до тебе, ти не нагородиш його честю і славою за наруги і за те, що він тебе не зрадив, залишився вірним тобі? Не даси йому найкращий одяг і краще місце у своєму царстві?

Більше про зречення віри:

Цар замислився.
– Ти можеш зняти з мене ось цей земний одяг, тобто позбавити життя, але Господь одягне мене в новий, кращий… Він дасть мені вічне життя. Я ж полюбив Господа мого і завжди буду вірним Йому, для мене зречення віри неприйнятне.!

http://bible-facts.ru/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button