війна

Примусова «евакуація» жителів Запорізької та Херсонської областей

Окупанти готуються до вимушеної евакуації жителів міста Василівка та прилеглих населених пунктів Василівського району Запорізької області. Такі ж дії відбуваються на лівобережній Херсонщині, де виконується підготовка до «евакуації» мешканців Каховки та Нової Каховки. Про це повідомляє Центр національного спротиву України.

Джерело: censor.net 

У повідомленні зазначається, що для обґрунтування необхідності «евакуації» ворог спочатку зупиняє роботу соціальних закладів і посилює обстріли, з метою зробити життя людей нестерпним для добровільної «евакуації», а потім – примусової «евакуації».

Читайте також: 

«Водночас ворог закрив виїзд з ТОТ на підконтрольні Уряду України території, адже насправді не переймається життям місцевих. “Евакуація” потрібна лише для створення пропагандистської картинки й подальшої депортації українців задля їх асиміляції у рф», – пояснюється у повідомлені.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button