Християнські новини

Президент Петро Порошенко долучився до переписування Біблії

Сьогодні Президент України Петро Порошенко відвідав Дім Біблії для зустрічі з главами і представниками всіх церков-членів Біблійного Товариства. На зустрічі були підведені підсумки Року Божого Слова, проведеного 2018 року, що прокотився хвилею по всій Україні. Президент долучився до акції переписування Біблії від руки.
Петро Олексійович схвально відгукнувся про цей захід, закликавши церкви та Біблійне Товариство продовжувати сіяти біблійні цінності серед українського народу: «Важливо, щоб кожний український політик прочитав Біблію. І не один раз… Біблійне Товариство виконує велику місійну роботу. Дякую Товариству за ту роботу, яка виконується вже понад 25 років. Завдяки вам хтось перед тим, як лягати спати, може відкрити і почитати Біблію».
Президент Петро Порошенко долучився до переписування Біблії
Біблійне Товариство також відзвітувало про хід сучасного перекладу Біблії українською мовою з древньогрецького тексту, який перебуває на завершальних стадіях, та повідомило про план опублікувати повну Біблію в середині 2019 року.
На завершення Президент приєднався до тисяч християн, переписавши у рукописну Біблію рядки із Буття 1:1.
На сторінці Фейсбук Президент прокоментував цю подію так:

Під час зустрічі з главами та представниками церков-учасниць Українського біблійного товариства записав рядки у рукописну Біблію, до створення якої вже долучилися тисячі громадян з усієї України.

Ця рукописна Біблія була внесена в Національний реєстр рекордів України і номінована на світовий рекорд – планується, що загалом у переписуванні візьмуть участь близько 30 тисяч християн з усієї країни.

Вітаю і дякую ініціативі, до якої я сьогодні мав велику честь долучитися. Бо це також приверне увагу і можливо хтось, побачивши сьогоднішню подію, знайде свою дорогу до Бога.

Більше про переписування Біблії:

Щиро вдячні всім учасникам і волонтерам заходів з нагоди Року Божого Слова та багатьох інших проектів Товариства, і просимо продовжувати молитися про те, аби Біблія досягла ще багатьох сердець наших співвітчизників!

Джерело:ukrbs.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!