Новини суспільства

Підліткам потрібно більше уваги чоловіків – школа бізнесу та лідерства

Керівник Європейської школи лідерства та бізнесу в Мукачево – Зоряна Локес, вважає що відсутність належної чоловічої уваги дуже згубно позначається на розвитку підлітків − як хлопців, так і дівчат, та вбачає це основною проблемою в їхньому житті.

Джерело: uafathers.com

«Ми бачимо проблему і беремо на себе відповідальність почати її вирішувати. Стаємо острівком змін у нашому місті. В чому ми вбачаємо проблему сучасних дітей та підлітків? Ні, це не гаджети і не наркотики (так це проблема, але вона є вершиною айсбергу). А що ж лежить в її основі?

А причиною є відсутність чоловічої участі у розвитку та в житті наших дітей (у сім’ях та в школах.) Це приводить до спотвореного і однобокого та неповноцінного виховання як хлопців, так і дівчат. Більшість обов’язків по вихованню та навчанню дитини у наш час бере на себе мама, бо батько або зайнятий, або на заробітках, або його немає, або просто вважає, що виховання дитини це не чоловіча справа».

Керівник школи звертає увагу на застарілість стандартів виховання дитини і приводить у приклад звичайну вітчизняну систему освіти, більша частина працівників якої є жінки. Тепер для виправлення цього становища, адміністрація школи створила чоловічу команду, члени якої будуть виконувати для дітей функцію батька та наставника.

Читайте також:

Також тренер Європейської школи лідерства та бізнесу – Олександр Соляник каже, що ця реформа допоможе підліткам виховувати в собі вміння відстоювати власні цінності та переконання, здорову дисципліну, віру в свої можливості та почуття власної гідності. Команда буде працювати з дітьми, роблячи акцент на спілкуванні, спільній діяльності та емоційній підтримці.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button