Новини суспільства

Президент християнської організації «Місія Євразія» подарував генератор громаді Ірпеня

Сергій Рахуба, президент християнської організації «Місія Євразія», 14 січня подарував генератор громаді Ірпеня, що на Київщині.

Джерело: mykyivregion.com.ua

Зазначається, що Сергій Рахуба подарував генератор мешканцям тоді, коли відвідав Ірпінь. Цей пристрій забезпечуватиме електроенергією заклад охорони здоров‘я.

Крім того, президент християнської організації подарував жителям модульного містечка міста подарунок.

Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук у Facebook подякував Сергію за підтримку.

Відомо, що Навчальний центр міжнародної християнської організації «Місія Євразія» знаходився в Ірпені. Ще до повномасштабної війни він слугував для інновацій, стратегічного планування та освіти. Сотні молодих лідерів пройшли навчання в цьому центрі.

Однак зараз він зруйнований внаслідок бойових дій. При цьому християнська організація надає гуманітарну допомогу людям, які змушені були покинути свої будинки внаслідок війни, повідомляється в дописі.

Читайте також:

Нагадаємо, що рух «Всі разом» запустив проєкт для допомоги певним групам населення. Зокрема, надає бензогенератори потужністю 2,5 кВт. Детальніше читайте за посиланням.

Президент християнської організації «Місія Євразія» подарував генератор громаді Ірпеня Президент християнської організації «Місія Євразія» подарував генератор громаді Ірпеня Президент християнської організації «Місія Євразія» подарував генератор громаді Ірпеня Президент християнської організації «Місія Євразія» подарував генератор громаді Ірпеня Президент християнської організації «Місія Євразія» подарував генератор громаді Ірпеня

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button