Християнські новини

Прем'єр Угорщини назвав християнство «Останньою надією Європи»

«Християнство – остання надія Європи», – заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, звинувативши політиків в Брюсселі, Берліні і Парижі в тому, що вони сприяють «занепаду християнської культури і просувають іслам».
У щорічному зверненні до держави, яке він виголосив 18 лютого, Орбан, який очолює праву партію Фідес – Угорський громадянський союз, заявив, що його уряд буде чинити опір спробам ООН і Євросоюзу «збільшити міграцію» у всьому світі, повідомляє Слово про Слово з посиланням на Christian Today.
Він також передбачив, що незабаром «іслам постукає в двері Центральної Європи – як із заходу, так з півдня».
«Християнство – остання надія Європи, – заявив угорський лідер. – Найстрашніші наші кошмари збуваються. Захід занепадає, поки він не хоче бачити, що Європа переповнюється людьми ».
Орбан, який перебуває при владі з 2010 року, користується підтримкою угорців і, за прогнозами аналітиків, черговий раз переможе на виборах цієї весни. У той же час його відносини з Євросоюзом продовжують псуватися.

БІЛЬШЕ ПРО ХРИСТИЯНСТВО В ЄВРОПІ:

Серед своїх головних ворогів Віктор Орбан назвав Джорджа Сороса, діяльність якого в Угорщині була заборонена, а серед своїх союзників – Польщу, Чехію та Словаччину.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button