СвітХристиянські новини

Прем'єр Угорщини на колінах у молитві разом з Ніком Вуйчичем

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виклав потужне фото на колінах, де він молитися з євангелістом Ніком Вуйчичем.
Вуйчич нещодавно прибув до Будапешта на серію лекцій. Його промови користуються великою популярністю в угорців. За повідомленням Hungary Today, Вуйчич розмовляв з 12 000 людей на місцевому стадіоні.
Вуйчич також опублікував фото з прем’єр-міністром Віктором Орбаном де вони разом молилися, Орбан зупинився біля резиденції, де Вуйчич перебував.

“Дякую, пане прем’єр-міністр @orbanviktor за те, що сьогодні зі мною зустрілися і разом молимось за Угорщину! Дякую вам за привітання, і я переймаюсь вашою сміливістю та вірою в Бога. Я схвильований, щоб побачити, що Бог має у плані для Угорщини! З нетерпінням чекаю, що сьогодні ввечері в Будапешті буду проповідувати перед 12 000 людьми плюс аудиторія в Інтернеті! Благослови вас Бог, і нехай Бог благословить Угорщину!”

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Як виявилося, а надто після 24 лютого 2022 р., така постава угорської влади радше була і є, по суті, фарисейською!
    Направду в Будапешті геть забули про повоєнне панування в країні радянських комуністів! А особливо – про криваве придушення Радянською армією угорської антикомуністичної революції восени 1956 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button