Освіта

Близько 41 % навчальних закладів в Україні готові проводити навчальний процес офлайн

Близько 41 % навчальних закладів в Україні готові проводити навчальний процес офлайн. Про це повідомив під час селекторної наради 16 серпня міністр освіти й науки Сергій Шкарлет.

За даними міністра, станом на 15 серпня перевірено понад 21 тис. навчальних закладів, що становить 80 % від загальної кількості.

«До початку освітнього процесу в очній формі навчання за показниками забезпеченості учасників освітнього процесу укриттями фонду захисних споруд цивільного захисту готово близько 41 % закладів освіти», – процитувала Шкарлета пресслужба МОН.

Єдиною умовою початку очного навчання є створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу, підкреслив міністр.

«Фактор безпеки – це основний аргумент для початку традиційного навчання. Освітній процес в очному режимі може відбуватися виключно за умови наявності захисних споруд у закладах освіти. Окрім того, остаточне рішення про формат навчання ухвалює голова ОВА, і обов’язково з урахуванням думки батьків», – сказав Шкарлет.

Якщо потужності захисних споруд недостатньо для укриття всіх учасників навчального процесу, то навчання може бути організоване «шляхом розподілу навчального часу на години (зміни) протягом дня, тижня, місяця або семестру».

Також міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зазначив, що МВС закріпило за кожним навчальним закладом у регіонах рятувальника – конкретного працівника, який також відповідатиме за те, чи готовий заклад до нового навчального року.

Як повідомляють у МОН, робота комісій з огляду приміщень закладів освіти ще триває.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів рекомендував школам розпочати навчання з 1 вересня в очному режимі. Але влада наполягає, щоб у школах були укриття.

За даними Генпрокуратури, внаслідок бомбардувань і обстрілів російськими військами пошкоджено 2328 навчальних закладів, 289 з них повністю зруйновано.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button