УкраїнаХристиянські новини

Святкування Дня Незалежності України розпочалося з молитви

Офіційні заходи із відзначення 29-річниці незалежності Української Держави розпочалися щорічного урочистого заходу “Молитва про мир і благословення України”. 
Про це пише Інститут релігійної свободи.
Молитви благословення звершувалися главами конфесій, які входять до складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на подвір’ї біля собору Софії Київської у присутності Президента України Володимира Зеленського та його дружини.

Віримо у важливість молитви про мир і Боже благословення для України, адже завдяки допомозі Всевишнього до цього часу український народ успішно протистоїть зовнішній агресії, виклику світової пандемії COVID-19, а також іншим сучасним викликам – сказав Головуючий у ВРЦіРО митрополит Епифаній, Предстоятель Православної Церкви України

Традиція проголошення благословення для нашої країни та всього народу з нагоди святкування Дня Незалежності України має важливе духовне та символічне значення. Участь у цьому заході глав різних конфесій, представників держави та суспільства свідчить про єдність українського народу та про важливе місце віри у Всевишнього Бога у житті наших співгромадян.

За допомогою прямої телетрансляції цієї унікальної духовної події до молитви про благословення України змогли долучитися мільйони глядачів, як у віддалених куточках України, так і за її межами.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button