Світ

Понад 3 млрд людей у світі ніколи не чули Євангеліє і не мають до нього доступу

Під час конференції «Разом за Євангеліє», що відбулася 19-21 квітня 2022 року у місті Луїсвілл, штат Кентуккі, пастор мегацеркви Девід Платт говорив про важливість місіонерського служіння серед спільнот, які ніколи не чули Євангеліє. Служитель підкреслив, що сьогодні у світі понад три мільярди людей, яких ще «не досягнуто».

Джерело: invictory.org

Він почав свій виступ, прочитавши кілька біблійних уривків, у тому числі Євангеліє від Матвія 28:18-20, відоме як Велике доручення, в якому Ісус каже Своїм учням «…ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів…».

Далі Платт прочитав Послання до Римлян 15:18-25, в якому Павло писав про те, що його прагненням завжди було проповідувати Євангеліє там, де Христа не знали, і, відповідно, планував поїхати до Іспанії.

Пастор назвав серйозною проблемою те, що понад три мільярди людей сьогодні залишаються «не досягнутими». Платт пояснив, що термін «не досягнутий» означає не просто те, що люди не вірять в Ісуса Христа, але і те, що вони ніколи не чули Доброї Вісті й не мають доступу до неї.

«У Кентуккі, інших великих містах, як і в Ємені, сьогодні є не досягнуті люди, – пояснив Платт. – Різниця в тому, що у Кентуккі та інших великих містах є церкви. Євангельські церкви. Зараз у цій кімнаті більше християн, ніж у всьому Ємені. А в Ємені 30 мільйонів людей… Це означає, що якщо ви один із тих 30 мільйонів єменців, які страждають і голодують прямо зараз у розпал громадянської війни, то, швидше за все, ви народитеся, проживете своє життя і помрете, навіть не зустрівши християнина і не почувши Євангеліє».

На думку служителя, церкви сьогодні практично ігнорують три мільярди людей, які найбільше потребують Євангеліє. Платт зазначив, що хоча американські християни жертвують мільярди доларів на місії, приблизно 99 % пожертвувань йде туди, де люди вже мають доступ до Євангелія».

Він наголосив на необхідності для церков виділяти більше ресурсів на місії, спрямовані на населення, яке не має доступу до Євангелія. Він заявив, що число не досягнутих людей сьогодні вище, ніж будь-коли, і продовжуватиме зростати доти, доки церква не вирішить щось змінити.

«Якщо ми живемо і вмираємо не для того, щоб робити учнів з не досягнутих народів, тоді ми не коримось Великому дорученню і нехтуємо наказом Бога», – заявив він.

Пастор Девід Платт виступив у рамках конференції T4G, що проводиться раз на два роки. Темою цьогорічної конференції було «Останнє слово», оскільки організатори заявили, що це буде остання зустріч T4G.

Крім Платта на конференції виступили ректор та генеральний директор Реформатської теологічної семінарії Лігон Дункан; письменник і пастор, що займається богословським веб-сайтом DesiringGod Джон Пайпер; пастор церкви Провіденс у Фріско, штат Техас, Афшин Зіафат; старший пастор церкви Парксайд у Клівленді, штат Огайо, Алістер Бегг.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button