Світ

Після прибуття українських біженців до Німеччини населення країни виросло до рекордного рівня

Після прибуття українських біженців до Німеччини населення країни у 2022 році зросло до рекордних 84,3 млн осіб. Зафіксовано зростання після стагнації протягом останніх трьох років.

Джерело: РБК-Україна

Федеральне статистичне управління повідомило у четвер, що у 2022 році в Німеччині проживало на 1,1 млн осіб більше, ніж у 2021 році. Іммігранти з лишком компенсували низьку народжуваність та старіння населення.

Лише за перші шість місяців повномасштабного російського вторгнення українці, які виїхали до Німеччини, збільшили населення на 740 тис. осіб. У розпал попередньої кризи біженців, спричиненої насильством у Сирії, Афганістані та Іраку, у другій половині 2015 року у Німеччині зафіксовано 756 000 нових жителів.

Окрім українців, до Німеччини прибувають також іммігранти з інших країн, завдяки чому у 2022 році потік збільшився після кількох років повільного зростання через пандемію коронавірусу.

Як пише Reuters, приїзд іммігрантів працездатного віку компенсував старіння населення Німеччини. Якщо загальна частка німців працездатного віку (від 15 до 63 років) у 2022 році становила 61,6%, то серед прибулих з-за кордону – 75,9%.

Читайте також:

У РБК-Україна зазначають, що в НБУ прогнозували, що до кінця 2022 року за кордоном буде 8 мільйонів українських біженців, а наприкінці 2024 року за кордоном все ще перебуватиме близько 5 мільйонів громадян України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button