СвітХристиянські новини

Порнографія – право людини? ЄСПЛ розглядає скаргу засудженого вбивці

У подвійного вбивці конфіскували порнографію. Зараз він відбуває покарання у вигляді довічного ув’язнення. За словами увязненого, його права людини були порушені. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) погодився розглянути його скаргу. ЄСПЛ повинен вирішити, чи гарантує Європейська конвенція з прав людини ув’язненим право на порно.

Повідомляє rodyna.org.ua з посиланням на Lifesitenews.

Європейський центр права та справедливості (ECLJ) виступив проти визнання порнографії, як права людини. За їхніми словами, порнографія є аморальною, насильницькою і може посилити сексуальну агресію у користувачів.

Згідно з аналізом 50 найпопулярніших порнографічних відео 88 % сцен містять фізичне насильство, 49 % – принаймні одну словесну агресію; 87 % агресивних вчинків здійснюються проти жінок, і в 9 5% випадків їхня реакція є або нейтральною, або вираженням задоволення.

ECLJ стверджує, що порнографія сприяє продовженню сексизму, садизму чи мазохізму.

До того ж такі приклади зменшують емпатію до жертв насильства серед глядачів та посилюють агресивну та домінівну поведінку.

Також повідомляється, що порноіндустрія сприяє створенню нової й цілком реальної культури зґвалтування.

За словами ECLJ, «численні дослідження підтверджують, що багаторазове використання порнографії викликає ризик залежності, а також численні психологічні патології та розлади відносин».

Щодо питання ув’язнених, які відбувають покарання за порнографію, то ще вирішується, чи є у них право на порно. Тому що, коли інших людей принижують, піддають сексуальному насильству та жорстокому поводженню, а цих «порноув’язнених» заарештовують, то це не сильно логічно, пише ECLJ.

Читайте також:

ECLJ підкреслює, що, згідно з Конвенцією в статтях 8, 9, 10, 11 і 12, держави-члени Європейського Союзу можуть обмежувати свободи «з метою захисту моралі, а також безпеки, здоров’я або прав інших».

Тому ЄСПЛ вирішить, чи є порнографія правом людини на рівні з іншими, базовими, як право на життя, свободу, честь і гідність чи, навпаки, є загрозою життю та прямим запереченням свободи, честі та гідності людини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button